Ortacalı minik raketlerden büyük başarı TENİS TURNUVSINDA ORTACA’NIN BÜYÜK BAŞARISI

  

 

Ortacalı minik raketlerden büyük başarı

TENİS TURNUVSINDA ORTACA’NIN BÜYÜK BAŞARISI

Fethiye ilçesi Göcek Mahallesi’nde tenis 12 yaş grubu Haftasonu Tenis Turnuvası yapıldı. Türkiye Tenis Federasyonu tarafından düzenlenen 12 Haftasonu Tenis Turnuvası’nda Ortacalı raketler önemli derece elde etti.

MUĞLA (İHA)

Türkiye Tenis Federasyonu tarafından Fethiye’nin Göcek Mahallesi’nde 12 yaş haftasonu tenis turnuvası düzenlendi.

Muğla ilinin yanı sıra çeşitli illerden kızlar kategorisinde  20 sporcunun katıldığı tenis turnuvasında  Ortaca Tenis Kulübü sporcuları önemli derece elde etti.

Ortacalı tenis sporcularının kendilerini göstermeleri ve ilerisi için işaret vermeleri açısından önemli olan turnuvada bugüne kadar yapılan tenis çalışmalarının karşılığını almaya başladığı görüldü.

 Turnuva sonunda Ortacalı tenis sporcusu İlayda Çalışkan 3. olurken, ayrıca grupta Sıla Ilgın İnan Grup’ta 3. oldu.

Ortaca Tenis Kulübü antrenörü  Yavuz Bozdaş yaptığı açıklamada özetle, “Sporcularımızı başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Ortaca’yı başarılı bir şekilde temsil ettiler. Şunu da belirtmek isterim ki artık Ortacalı tenisçilerimiz de teniste bir yerlere gelmeye başladılar. Yaptığımız çalışmaların karşılığını almaya başladık. Kızlar kategorisinde değişik illerden 20 sporcunun katıldığı turnuvada sporcularımız elde ettiği derecelerle bizi oldukça memnun etmiştir.

Ortaca’daki tesis sıkıntılarının giderilmesiyle tenis olarak yaz kış antrenman yapabilecek duruma geldik. Artık bundan sonra daha iyi başarılar kazanacağımıza inanıyorum”diye konuştu. Bozdaş, ayrıca kendilerine bu yönde destek olan herkese teşekkür etti.

DİĞER HABERLER