2019 YKS şampiyonları Final’den

Muğla Menteşe YKS Birincisi Ahmet Melih Uluca ve Hüseyin Avcı oldu. Muğla Final Eğitim Kurumları Yöneticisi Ali Coşkun başarılı öğrencileri plaketle ödüllendirdi.

Haber Merkezi

Muğla Menteşe YKS Birincisi Ahmet Melih Uluca ve Hüseyin Avcı oldu. Muğla Final Eğitim Kurumları Yöneticisi Ali Coşkun başarılı öğrencileri plaketle ödüllendirdi.

Muğla Final Eğitim Kurumları Yöneticisi Ali Coşkun başarılı öğrencileri plaketle ödüllendirdi. Coşkun ödül töreninin ardından yaptığı açıklamada; “Türkiye’nin dört bir yanında bize emanet edilen çocuklarımızın sınav ve yaşam başarısı için yıl boyunca beraber çalıştık, onlar için çarptı yüreklerimiz. Onlarla girdik sınavlara, onların umutlarını sıkıntılarını yıl boyunca paylaştık.  2019 YKS  sonuçlarına göre Sayısal  Türkiye  Birincisi Denizli Final Okulları Ögrencisi, 2019 YKS Eşit Ağırlık, Sözel  Muğla  İl Birincisi  Fethiye Final Okulları Ögrencisi, 2019 YKS Eşit Ağırlık Sözel Menteşe İlçe Birincisi Muğla  Final Teme Lisesi Ögrencisi finalde başarı geleneğini devam ettirdiler. Öğrencilerimiz çok iyi puanlarla üniversite tercihlerini yapacaklar. Hepsi ile gurur duyduk. İşte Muğla merkezdeki final Okulumuzda  ilk 1000 derecesi yapan öğrencilerimiz Ahmet Melih Uluca  Y-SÖZ Türkiye 397'ncisi , Hüseyin  Avcı Y-SÖZ  Türkiye 935'incisi oldu. Sevgili gençler  39 yıldır Finali başarılarıyla bu günlere taşıyan sizlersiniz. Muğla’da da  açıldığımız günden bu güne kadar bize güvenen velilerimizi, öğrencilerimizi mahcup etmedik Final sizin ilgi ve güveninizle daha da büyüyerek Atatürk Türkiyesi’ne yeni altın bireyler kazandırmaya devam edecektir. Başarılı olan  tüm öğrencilerimizi, onları yetiştiren  aileleri , okulları ve emeği geçen tüm öğretmenlerimizi kutlar, başarılarının devamını dilerim. Final okulu ve Final Özel Öğretim  Kurs Merkezimiz ile  gelecek yılda bu muhteşem başarıyı yakalamaya söz veriyoruz” dedi.

 

 

DİĞER HABERLER