BEYİMOĞLU BAMBAŞKA BİR MUĞLASPOR İZLETECEĞİZ

Yeşil beyazlılar 9 futbolcu ile yollarını ayırdı                                                                                                                                                           
BEYİMOĞLU BAMBAŞKA BİR MUĞLASPOR İZLETECEĞİZ                                                                                     
   
ikinci devre hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürmekte olan Muğlaspor’da temizlik ve takıma takviye harekatı devam ediyor. Yönetim kurulu bugüne kadar toplam 9 futbolcu ile yollarını ayırırken toplam 3 futbolcuyu renklerine bağladı. Muğlaspor kulübü başkanı Haluk Beyimoğlu, “Biz yönetim olarak Muğlaspor menfaatlerini ön planda tutuyoruz.  Devre arasında yapacağımız  transferlerle sezonun ikinci devresinde bambaşka bir Muğlaspor izlettireceğiz"  dedi.                                                                                                                                                     
 
EKREM ORHAN
                                                                                                                                                               
   
Muğlaspor’da temizlik hareketi ve transfer çalışmaları devam ediyor. Sezonun ikinci devresi için hazırlık çalışmalarını kendi tesislerinde sürdürmekte olan yeşil beyazlılarda yönetim kurulu ara transferde bugüne kadar toplam 9 futbolcu ile yollarını ayırdı.                                                                                                                                                                        
 
Aralarında golcü futbolcu Ender Acar’ın da bulunduğu toplam 9 futbolcu ile yollarını ayıran Muğlaspor Antalya kampı öncesi toplam üç yeni transfer yaptı. Konu hakkında Menajer Özcan Öz’den elde edilen bilgilere göre Muğlaspor yönetim kurulu son olarak 9 futbolcu ile yollarını ayırdığı futbolcu sayısı 12 oldu.  Ara transfer çalışmalarını sürdüren Muğlaspor stoper Fırat Hekimoğlu (Tarsus İdmanyurdu) santrfor Melik Yeğin’i (Van Büyükşehir Belediyespor) renklerine dahil etti.  Muğlaspor’un  son olarak yollarını ayırdığı 9 futbolcu şunlar Türker Dırdıroğlu(Yedek kaleci), Erhan Gözetlik, Mithat Doğramacı, Mehmet Altındağ, Caner Turp(defans) Haluk Ulaşoğlu, Fatih Bolat, Enes Erdal İç ve Ender Acar (Orta alan)

BAŞKAN BEYİMOĞLU’NDAN İÇ FERAHLATAN SÖZLER                                                                                       Muğlaspor kulübü başkanı Haluk Beyimoğlu İkinci devre için iç açıcı ve ferahlatıcı yönde yaptığı açıklamada özetle “Biz yönetim olarak Muğlaspor menfaatlerini ön planda tutuyoruz,  devre arasında yapacağımız transferlerle sezonun ikinci devresinde bambaşka bir Muğlaspor izlettireceğiz"  dedi.                                                                                                                                                                                                                                           

 

DİĞER HABERLER