Gümüş “Bugüne kadar vermiş olduğumuz desteği sürdürmeye devam edeceğiz” KARATECİ GÖKSU ÇELİK “YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONU”

Gümüş “Bugüne kadar vermiş olduğumuz desteği sürdürmeye devam edeceğiz”

KARATECİ GÖKSU ÇELİK “YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONU”

Menteşe  Belediyespor  spor’a vermekte olduğu önemin meyvelerini toplamaya devam ediyor.Menteşe Belediyespor Karate takımı sporcusu Göksu Çelik “İstanbul’da yapılan uluslararası Turkish Open Karate Şampiyonası Yıldızlar Kategorisi Türkiye birincisi oldu. Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş “Menteşe Belediyesi olarak bugüne kadar vermiş olduğumuz desteği sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

EKREM ORHAN

Menteşe Belediyesi  spora ve Sporcuya verdiği önemin meyvelerini sporcuların Ulusal ve Uluslar arası düzeyde başarı sağlamalarıyla toplamaya devam ediyor.                                                                                                Son olarak Menteşe Belediyespor’a bir ulusal ödül daha  Karate takımından geldi. Menteşe Belediyespor Karete Takımı sporcusu Göksu Çelik İstanbul’da yapılan uluslararası Turkish Open Karate Şampiyonası Yıldızlar Kategorisinde şampiyon oldu.                                                                                                                                                      Sporda son zamanlarda başarı atağına geçen Menteşe Belediyespor Başkan Bahattin Gümüş’ün  verdiği destek ile başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor.

Son olarak İstanbul Bağcılar’da  24 Ülkeden 1500 Sporcunun katılımı ile yapılan  6.Uluslararası Turkish Open Karate Şampiyonası  Yıldızlar Kategorisinde Muğla  Belediyespor Karate takım sporcusu Göksu Çelik şampiyon olarak altın madalyanın sahibi oldu.

Şampiyona sonunda Muğla’ya döner dönmez Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ü makamında ziyaret eden şampiyon sporcu kendisine gösterilen ilgiden dolayı Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’e teşekkür etti.

GÜMÜŞ’TEN  SPOR’A  DESTEK  DEVAM  SÖZÜ

Şampiyon sporcuyu makamında kabul eden Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş şampiyon sporcuyu kabulde yaptığı konuşmada özetle şunları söyledi,“ Menteşe Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Sporcularımız  elde ettikleri başarılı derecelerle mutlu ediyorlar. Menteşe Belediyespor  karete takımı sporcusu olan Göksu, küçük yaşına rağmen elde ettiği başarılar bizleri ulusal ve uluslararası spor müsabakalarında en iyi şekilde temsil ediyor ve bizler de onun her türlü başarılı sonuçları  karşısında kat, kat mutlu oluyoruz. Ümit ediyorum ki milli takımlar düzeyine gelerek, sadece bizleri değil ülkemizi de en iyi şekilde temsil edeceği zamanlar gelecektir.

Göksu’yu, Antrenörünü ve elbette ona her zaman destek olan ailesini kutluyorum. Bizler de Menteşe Belediyesi olarak bugüne kadar vermiş olduğumuz desteği sürdürmeye devam edeceğiz” dedi

DİĞER HABERLER