Güray Ceylan gitti takım Hüseyin hoca’ya emanet ​YENİMİLASSPOR’DA TEKNİK KADRO DEĞİŞTİ

Güray Ceylan gitti takım Hüseyin hoca’ya emanet 
YENİMİLASSPOR’DA TEKNİK KADRO DEĞİŞTİ 
Süper Amatör küme liginin lider ve şampiyon adayı ekiplerinden Yeni Milasspor’da şok gelişmeler yaşanıyor. Yönetim kurulu teknik direktör Güray Ceylan ile yollarını ayırırken Futbolculardan Fatih Çelebi, M.Ali Atlaş, Nuriman İsmail Metin Gültekin ve Yalçın Alçin’i kendilerine kulüp  bulmaları halinde ne bonservis bedellerini getirmeleri karşılığında serbest bıraktı.   
EKREM ORHAN
    
Muğla Süper Amatör küme liginde geçtiğimiz hafta sonu liderli tekrar devralan Yeni Milaspor’da yönetim kurulu son yaptığı toplantıda bazı kararlar aldı ve hemen uygulamaya koydu. Alınan karar gereğince takımın teknik kadrosunda önemli değişiklik yapıldı. Yapılan değişikliklige göre Takımın teknik direktörü Güray Ceylan ile yollar ayrılırken Takım ise Yeni Milasspor’un eski futbolcularından geçtiğimiz sezon Gümüşlükspor’u çalıştıran emanet Hüseyin Öztemiz’e emanet edildi.
 BEŞ FUTBOLCU BONSERVİS ÜCRETLEİNİ GETİRMELERİ HALİNDE SERBEST
Konu hakkında spor servisimizin görüşlerine başvurduğu Yeni Milasspor kulübü  başkanı Hasan Özmen özetle şunları söyledi, “Milasspor yönetim kurulu olarak  almış olduğumuz kararlara göre; Antrenörümüz Güray Ceylan'la karşılıklı anlaşarak görevine son verilmesine, bunun yanı sıra futbolcularımız Mehmet Ali Altaş, Nuriman Ismaili,Fatih Çelebi,Metin Gültekin ve Yalçin Alçin'in kendilerine yeni kulüp bulmaları halinde belirlenen bonservis bedellerini getirmeleri karşılığında serbest kalmalarına karar verilmiştir.Güray hocamıza ve futbolcularımıza yeni kulüplerinde başarılar dileriz, Milasspor'umuza verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

CEYLAN’DAN TEŞEKKÜR

Sezon başından bu yana Yeni Milasspor’u çalıştıran Güray Ceylan teşekkür mesajı yayınladı, Güray Ceylan mesajında şunları söyledi, ”Yönetim kurulu ile yaptığımız anlaşma gereği

Yeni Milasspor kulübü ile yollarımız ayrılmıştır, Geride kalan futbolcu kardeşlerime, kulüp çalışanlarına sampiyonluk yolunda başarılar dilerim, büyük Milasspor taraftarına, basta taraftar grubu başkanı Nihat Abbak taraftar grubu amigosu Ibrahim Şeker Alır a, Milas’a geldiğim günden beri destek olan sayın Muhammet Tokat başkanıma ve ilgi gösteren herkese  desteklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.


DİĞER HABERLER