Anasayfa Hakkımızda
21 | 09 | 2014
Çok Okunanlar
Son Haberler
Arşiv
Ziyaretçilerimiz
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün609
mod_vvisit_counterDün1944
mod_vvisit_counterBu Hafta14814
mod_vvisit_counterBu Ay41322
MAVİDAĞ SU FİRMASI MUĞLASPOR’A SAHİP ÇIKTI

Bu makale1294 kez okunmuştur

3 MAVİDAĞ SU FİRMASI MUĞLASPOR’A SAHİP ÇIKTI

 

 Muğla’da faaliyet gösteren “Mavidağ Su firması” “Denizli’de Türkiye Şampiyonası müsabakalarına katılacak olan Muğlaspor U-17 futbol takımına Mavidağ Su firması sahip çıkarak, sponsor oldu.

 Spor Servisi

Muğla’da grup ve il birincisi olan Muğlaspor U-17 futbol takımının Denizli’de yapılacak olan Türkiye Şampiyonası müsabakalarına katılacak. Takıma Mavidağ Su firması sahip çıkarak sponsor oldu.

 

Konuya ilişkin görüşlerini aldığımız Muğlaspor Kulüp Başkanı Eminer İçten, Muğlaspor U-17 futbol takımının yörede büyük bir başarıya imza atarak grup ve il birincisi olduğunu ve bu başarısını taçlandırmak için 29 Mart-1 Nisan tarihleri arasında Denizli’de yapılacak olan Türkiye Şampiyonası müsabakalarına katılacağını belirtti. Başkan İçten, kulüplerde ekonomik darboğazın yaşandığını ve bu anlamda ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını da ifade ederek, kurum, kuruluş ve kişilerin desteklerinin kulüpleri yaşatmada önemli olduğunu söyledi. Muğlaspor U-17 futbol takımının Denizli’de yapacağı müsabakalarda Mavidağ Su firmasının örnek bir davranış sergileyerek sponsor olduğunu vurgulayan Muğlaspor Kulüp Başkanı Eminer İçten, “Mavidağ Su firması altyapı takımımıza sahip çıkarak sponsor olmuştur. Mavidağ, bu tutumuyla gençliğe ve kulübümüze büyük bir katkı sağlamıştır. Mavidağ’ın bu desteği, Muğlaspor gençlerine müsabakalarda itici güç olacaktır. Bu anlamda şahsım ve yönetim kurulumuz adına Mavidağ’a teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim. Mavidağ Su firmasının takımımıza yaptığı bu katkının tüm kesimlere örnek teşkil etmesini diliyoruz” diye konuştu.