Anasayfa
20 | 09 | 2014
Çok Okunanlar
Son Haberler
Arşiv
Ziyaretçilerimiz
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün806
mod_vvisit_counterDün1982
mod_vvisit_counterBu Hafta11303
mod_vvisit_counterBu Ay39575
TANSU BULUT MUĞLA’DAN AYRILIYOR PDF Yazdır ePosta
Yönetici tarafından yazıldı   
Cuma, 23 Kasım 2012 09:45

Bu makale983 kez okunmuştur

13Muğla Tenis Kulübü’nün Başantrenörü Uşak’a taşınıyor

TANSU BULUT MUĞLA’DAN AYRILIYOR

Muğla tenis camiasının yakından tanıdığı Tenis Kulübü Başantrenörü Tansu Bulut Muğla Tenis Kulübü’nden ayrıldı. Bu hafta sonu Muğla’dan memleketi olan Uşak’a taşınacak olan Bulut, “Muğla tenisini önemli bir yere getirdik. Güzel bir altyapı oluşturduk. Muğla tenisinin daha iyi ylerlere geleceğine inanıyorum” dedi.Ekrem OrhanMuğla tenis camiası önemli bir kayıp yaşıyor. Tenis camiasının başarılı antrenörlerinden Tansu Bulut, Muğla Tenis Kulübü’nden ayrıldı. Dün gazetemize veda ziyaretinde bulunan Tansu Bulut bundan sonraki spor hayatını memleketi olan Uşak’ta sürdürmeyi amlaçladığını belirtti.

2008 yılından bu yana Muğla Tenis Kulübü’nde görev yapan ve aynı zamanda Başantrenör olan Tansu Bulut’un Muğla’dan ayrılacak olması tenis camiasında üzüntüyle karşılandı.Dün Gazetemize veda ziyaretinde bulunan  Tansu Bulut özetle şöyle konuştu: “2008 yılından bu yana Muğla Tenis Kulübü’nde görev yapıyordum. Muğla’da çok güzel anılarım oldu. Güzel günlerim geçti. Spor camiasına, tüm dostlarıma ve arkadaşlarıma bugüne kadar  şahsıma gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Böyle olmasını istemezdim ama şartalar bu yönde gelişti. Muğla olarak el ele vererek Muğla’da tenis sporunu önemli bir yere hep birlikte getirdik. Muğlamızın teniste iyi bir altyapısı var. Bu altyapıyı oluştururken çok güçlük çektik ama sonunda başardık. Muğla tenisinin daha önemli yerlere geleceğine inanıyorum” dedi.