DÜĞEREK GÜNEŞSPOR ADIM ADIM ŞAMPİYONLUĞA KOŞUYOR

 DÜĞEREK GÜNEŞSPOR ADIM ADIM ŞAMPİYONLUĞA KOŞUYOR

Muğla 1.amatör küme ligi B grubu takımlarından Düğerek Güneşspor adım adım şampiyonluğa yaklaşıyor.Yardımcı  Rıdvan İnan, “Sezona şampiyonluk parolasıyla çıktık, bu yolda şuan herşey bizim istediğimiz gibi gidiyor. Düğerekgüneşspor Kulübü’nü hak ettiği yere getirmek istiyoruz” dedi.

EKREM ORHAN

Muğla 1.amatör küme ligi B grubunda mücadele etmekte olan Düğerek Güneşspor geride bıraktığımız 5 haftada yenilgi ve beraberlik yüzü görmeden  grubunda namağlup olarak  lider olarak yoluna devam ediyor.

Geçtiğimiz sezon Muğla 2. amatör küme liginde şampiyon olarak Muğla 1.amatör küme ligine terfi eden Düğerek Güneşspor 1. amatör küme ligi B grubunda bugüne kadar oynadığı beş  maçın tamamını kazanarak grubunda 15 puan ile namağlup olarak lider bulunuyor.

Geçtiğimiz haftasonu deplasmanda Karaçulhaspor’u 2-1 mağlup eden Muğla’nın şeytanları  böylece 5 maçı yenilgisiz olarak tamamladığı gibi çok önemli bir deplasmanı kayıpsız olarak geçmiş oldu. Bununla birlikte 5 maçını da galip tamamlayarak namağlup unvanını ve liderliğini yenilgisiz olarak  sürdürdü.

Yardımcı antrenör Rıdvan İnan Karaçulhaspor deplasman maçı sonrası yaptığı açıklamada özetle şunları söyledi: “Geçtiğimiz sezon Muğla 2.amatör küme liginden şampiyon olarak Muğla 1.amatör küme ligine terfi etmiştik. Birinci amatör küme ligine başlarken hedefimiz şampiyonluk ve Muğla  süper amatör küme ligine terfi etmekti. 1.Amatör  küme ligine hızlı başladık ve 5. maçımızı da yenilgisiz olarak tamamladık. Bu sezon  1.amatör kümede de şampiyon olmak için teknik sorumlu Nazım Ceylan hocamız ile elimizden geleni yapıyoruz. Sezona çok iyi hazırlanarak yola şampiyonluk parolasıyla çıkmıştık. Bu yola bugüne kadar  her şey bizim istediğimiz gibi gitti.inşallah sezon sonu şampiyon olarak Düğerekgüneşspor kulübünü hak ettiği yere getirmek istiyoruz. Her zaman arkamızda olan kulüp başkanımız ve yönetim kurulumuz ile birlikte  teknik sorumlu Nazım Ceylan, kaleci antrenörü Mustafa Turgut’a ve ayrıca sahada aslanlar gibi mücadele eden futbolcularımıza ve her zaman bizimle olan desteklerini hiç esirgemeyen taraftarımıza çok teşekkür ederim”

1.AMATÖR KÜME B GRUBU PUAN DURUMU

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

5

5

0

0

11

2

15

DATÇA BLD.SPOR

5

3

1

1

10

3

10

ULA BLD.SPOR

5

3

1

1

9

5

10

ÖZPİSİSPOR

5

2

1

2

10

6

7

YERKESİKSPOR

4

2

0

2

6

7

6

GÜNLÜKBAŞISPOR

4

1

2

1

7

5

5

KARAÇULHASPOR

5

0

1

4

4

14

1

MENTEŞEGÜCÜSPOR

5

0

0

5

0

15

0

DÜĞEREK GÜNEŞSPOR’UN BUGÜNE KADAR OYNADIĞI MAÇLAR VE ELDE ETTİĞİ SONUÇLAR
1-Ula Bld.Spor-Düğerek Güneşspor…….0-1

2-Düğerek Güneşspor-Menteşegücüspor..3-0..(Hükmen)

3-Yerkesikspor-Düğerek Güneşspor…….0-3

4-Düğrek Güneşspor-Datça Bld.Spor……2-1

5-Karaçulhaspor-Düğerek Güneşspor……1-2

19 KASIM 2017 PAZAR.SAAT 14.00

Günlükbaşıspor-Düğerek Güneşspor….(Günlükbaşı’nda)

DİĞER HABERLER