2.Amatör küme 3-4 Şubat, U-19 ligi 13-14 Ocak 2018 de başlayacak İKİNCİ AMATÖR KÜME, U-17 VE U-15 FİKSTÜRÜ ÇEKİLDİ

2.Amatör küme 3-4 Şubat, U-19 ligi 13-14 Ocak 2018 de başlayacak

İKİNCİ AMATÖR KÜME, U-17 VE U-15 FİKSTÜRÜ ÇEKİLDİ

Muğla İkinci amatör küme ligi ile U-17 ve U-18 liglerinin başlama tarihi ve fikstür kesinleşti. Bu arada U-19 liginin başlama tarihi değişti.U-19 ligi 13-14Ocak 2018’de başlayacak.

EKREM ORHAN

5 Aralık 2017 tarihinde toplanarak hazırlıkları gözden geçiren ve bazı önemli kararlar alan Muğla İkinci Amatör küme, U-17 ve U-15 liglerinde yeni sezon başlama tarihi belirlenirken daha önce 06-07 Ocak  2017 tarihinde başlaması kararına varılan U-19 liginin başlama tarihinde ise değişiklik oldu. U-19 liginin yeni başlama tarihi ise 1 hafta ileriye kaydırılarak 13-14 Ocak 2018 tarihinde başlaması kararlaştırıldı. Son yapılan toplantıda Muğla ikinci Amatör küme liginde  maçlar   03-04 Şubat 2018 tarihinde başlayacak.

A ve B olmak üzere ki grup üzerinden oynanacak olan Muğla İkinci Amatör küme liginde y

Toplam 10 takım mücadele edecek. İkinci Amatör küme liginde yer alacak takımlar ve ilk hafta maçları şöyle A grubu Takımlar: Milasgücüspor, Gündoğanspor, Milas Gençlikspor, Milas Dörtyol Gençlikspor, Bitez D.P. Genç.spor                                                                                                                                                                           
A-GRUBU İLK HAFTA MÜSABAKALAR                                                                                                         
Milasgücüspor / Gündoğanspor-Milas Dörtyol Genç.spor / Milas Gençlikspor-Bitez D.P. Genç.spor (Bay)                            
B GRUBU  

TAKIMLARI:Fethiye Berşkaza Genç.spor / Yeşilüzümlüspor-Datça Esnafspor / Çamköyspor, Muğla Gençlerbirliği  ve Köteklispor                                                                                                                                                                             
B GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI :Fethiye Berşkaza Genç.spor / Yeşilüzümlüspor-Datça Esnafspor / Çamköyspor, Muğla Gençlerbirliği / Köteklispor                                                                                                                 
U-17 LİGİ A GRUBU: A GRUBU-Menteş Gençlikspor / B.B.Bodrumspor-Gündoğanspor --Yeni Milasspor .Muğlaspor                                                                                                                                                                          
U-17 LİGİ B GRUBU:
Likyaspor, Fethiye Beşkaza Genç.spor,Günlükbaşıspor, Marmarisspor,

Seydikmer Bld.spor, Ortaca Bld.spor                                                                                                                                                                  
 
İLK HAFTA MAÇLARI :Likyaspor / Fethiye Beşkaza Genç.spor- Günlükbaşıspor / Marmarisspor-Seydikmer Bld.spor / Ortaca Bld.spor                                                                                                                                                      
U-15 LİGİ:                                                                                                                                                                   
Ligin başlama tarihi:   20-21 Ocak 2018
                                                                                                                                      
A GRUBU                                                                                                                                                                           
B.Göltürkbüküspor /,Bodrum Turkuazspor, B.B.Bodrumspor , Gümüşlük Gençlikspor, Bitez D.P. Gençlikspor , Bodrum 1925                                                                                                                                                                           
A GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI                                                                                                       
B.Göltürkbüküspor / Bodrum Turkuazspor-                                                                                                 
B.B.Bodrumspor / Gümüşlük Gençlikspor Bitez D.P. Gençlikspor -Bodrum 1925spor                                                             
B GRUBU :
Yeni Milasspor ,Milas Gençlikspor, Karaovaspor ,Menteşe Yerküpespor                                                     
B GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI                                                                                                                   
Yeni Milasspor / Milas Gençlikspor-Karaovaspor / Menteşe Yerküpespor-Milasgücüspor (Bay)                       
C GRUBU                                                                                                                                       
Marmarisspor , Yeşil Marmarisspor, Muğlaspor , Marmaris Gençlikspor Tur.Tic.A.Ş, Datça Bld.spor                                         
 C GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI:                                                                                                                                         
Marmarisspor / Yeşil Marmarisspor-Muğlaspor / Marmaris Gençlikspor Tur.Tic.A.Ş.

Datça Bld.spor (Bay)

D GRUBU:

Çiftlik Bld.spor, Karaçulhaspor, Fethiye Beşkaza Genç.spor,Likyaspor

 D GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI

Çiftlik Bld.spor / Karaçulhaspor

Fethiye Beşkaza Genç.spor / Likyaspor

Ortaca Bld.spor (Bay)

DİĞER HABERLER