FETHİYESPOR 9 FUTBOLCU İLE YOLARINI AYIRDI

FETHİYESPOR 9 FUTBOLCU  İLE YOLARINI AYIRDI                                                  
Sezonun ilk devresinde  inişli çıkışlı grafik çizen  Fethiyespor ikinci devre öncesi 9 futbolcusuyla yollarını ayırdı. Lacivert Beyazlı kulübün yönetim kurulu iç transferde 4 futbolcunun sözleşmesini feshederken, ayrıca 5 futbolcuya da kendilerine kulüp bulmaları tebliğ edildi.                                                                                                               
     
SPOR SERVSİ                                                                                                                               
Sezonun ilk devresinde inişli çıkışlı grafikler çizen ve daha çok istediği sonuçları alamayan Fethiyespor ikinci devre öncesi işi baştan sıkı tutuyor.                                   Sezonun ikinci devresine Antalya ilinde kamp yaparak hazırlanmakta olan Lacivert Beyazlı kulüpte yönetim kurulu Antalya kampı öncesi 4 futbolcu ile sözleşmeleri feshederken, 5 futbolcuya ise kendilerine kulüp bulmaları için tebliğde bulundu.                                                                                                                         
  
Konu hakkında  Fethiyespor Kulübü’nden yapılan açıklamada  iç transferde Orhan Gülle, Anıl Balakkız, Mehmet Demirözü ve Cihan Şentürk isimli futbolcularla yapılan sözleşmeler feshedildi.                                                                          
 
Burak Keskin, Muharrem Efe, Ömürcan Yıldırım, Ömer Karancı ve Sinan Morgül isimli futbolculara da kendilerine kulüp bulmaları konusunda tebliğ yapıldı.

DİĞER HABERLER