FETHİYESPOR'UN GENÇLERİ GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR

Fethiyespor alt yapısında yetişerek A Takım kadrosunda mücadele etmekte olan 19 yaşındaki iki genç futbolcu maçlardaki olumlu hareketleri ile taraftarları adeta büyülüyor. Basın sözcüsü Dr.M.Ali Demirbaş, “Türk futboluna iki genç yıldız yetenek kazandırdığımız için mutluyuz” dedi.
EKREM ORHAN

Fethiyespor alt yapısında yıllardır sabırla yapılan çalışmalar sonuç vermeye başladı.
Aslen 
Karabörtlenli olan, Fethiyespor alt yapısında, Marmaris Gençlikspor  
29.09.2010 Filiz Lisans'a sahip olan  ve Ankaragücü gibi bir takımda futbol oynadıktan sonra yuvaya dönen  Anıl Arıcıoğlu ile  31 Mart 1998 Trabzon doğumlu olan  Enes Dada, Fethiyespor alt yapısında yetiştikten sonra  profesyonel olarak A Takıma  geçmişti. 
Ziraat Türkiye Kupası'nda birer maç oynayan Enes Dada ile Anıl Arabacıoğlu bugüne kadar oynadıkları maçlarda ve hazırlık çalışmalarındaki performansları  ve çalışmaları izleyenleri kendilerine hayran bıraktı.
DEMİRBAŞ: 
“TÜRK FUTBOLUNA 
İKİ GENÇ 
FUTBOLCU KAZANDIRDIRDIĞIMIZ İÇİN MUTLUYUZ” 
Fethiyespor Basın sözcüsü Dr.M.Ali Demirbaş konu hakkında yaptığı açıklamada özetle,
”Fethiyespor olarak iki genç futbolcu yetiştirerek Türk futboluna armağan ettik. Kendi takımımızın alt yapısında yetişen iki futbolcumuz Anıl Arıcıoğlu ve Enes Dada, profesyonel A takımda bugüne kadar ortaya koydukları yüksek performans ile beğeni kazanıyor. İki genç futbolcuyu alt yapımızda yetiştirdiğimiz için mutluyuz. Bu iki futbolcu şimdiden gelecek için büyük ümit vadediyor. Daha alt yapımızda bir çok genç futbolcu, Enes Dada ve Anıl Arıcıoğlu gibi A takıma geçmek için sırasını bekliyor.  Türk futboluna kendi alt yapımızda Enes Dada ve Anıl Arıcıoğlu gibi iki genç yetiştirdiğimiz için mutluyuz” diye konuştu.
 
DİĞER HABERLER