FİNAL ÖZEL LİSESİ BASKETBOLDA TUTULMUYOR

FİNAL ÖZEL LİSESİ BASKETBOLDA TUTULMUYOR  

Geçtiğimiz günlerde başlayan Muğla Liseler Arası Basketbol Şampiyonasında rakibi Özel Yönelt Kolejini 106-19 gibi farklı bir skor ile deviren Final Lisesi Basketbol Takımı, İkinci maçında da Fen lisesini 94-38 mağlup etti. Muğla Final Lisesi Yöneticisi Ali Çoşkun, “Hedefimiz bölgesel lig şampiyonluğudur” dedi

EKREM ORHAN

Okul sporları Muğla liseler arası Basketbol turnuvası başladı. Son üç yılın şampiyonu olan Özel Final Lisesi aynı başarıyı bu yıl da sürdürmek istiyor.

Liseler basketbol müsabakalarının iddialı takımlarından Muğla Özel Final Lisesi ilk iki maçını kazanarak turnuvaya fırtına gibi bir başlangıç yaptı.

Turnuvadaki ilk maçında Özel Yönelt kolejini 106-19, ikinci maçında Fen lisesi Basketbol takımını 94-38 mağlup ederek ikinci maçını da kazanmış oldu.

COŞKUN “HEDEFİMİZ “BÖLGESEL LİG ŞAMPİYONLUĞUDUR”                                                                             Muğla Özel Final lisesi Yöneticisi Ali Coşkun gazetemiz spor servisinin sorularını cevaplandırırken özetle şunları söyledi, “Biz okul olarak eğitime, spora ve diğer tüm aktivelere çok önem veriyoruz. Amacımız okul sporları basketbol şampiyonasında geçmişteki başarıları bu yılda tekrarlamaktır. Basketbolda ilk iki maçımızı farklı kazandık. Üniversiteye girişte elde ettiğimiz başarıyı, sporla kültürel etkinliklerle süslemeyi hedeflediğimizi tekrar etmek istiyorum. Basketbol takımımız için de her yıl önemli bir mesai harcıyoruz. Sporcularımıza önem veriyoruz, bu da başarıyı getiriyor. Bu senede takımımızın şampiyon olacağına inanıyorum. Ama hepsinden önemlisi, bir takımın parçası olarak, efendi, ahlaklı sporcular olarak terlerini dökmeleri bizim için her şeyden önemli” dedi.

DİĞER HABERLER