MUĞLASPOR’A BİR TRANSFER DAHA

Sağ kanat için Diyarbekirspor’dan Gökhan Çıra transfer edildi.                                            
MUĞLASPOR’A BİR TRANSFER DAHA                                                                               
  
Sezonun ikinci devresine Antalya’da kamp yapmakta olan Muğlaspor’a bir transfer daha gerçekleşti. Yönetim kurulu Diyarbekirspor A.Ş’den sağ kanat oyuncusu Gökhan Çıra’yı renklerine dahil etti.                                                                                                     
EKREM ORHAN                                                                                                                      
  
Muğlaspor yönetim kurulu transfer atağını sürdürüyor. Sezonun ikinci devresine Antalya’da ikinci devre öncesi yapılmakta olan ikinci kamp çalışmalarıyla hazırlanmakta olan Muğlaspor’da yönetim kurulu  sağ kanat’a takviye yaparak gol yollarını daha da güçlendirdi.                                                                                                   
 
Sezonun ikinci devresine daha güçlü bir kadro ile girmeyi ve ikinci devrede daha fazla kayıp yaşamamayı hedefleyen Muğlaspor Yönetim Kurulu kulüp Diyarbekirspor’dan sağ kanat oyuncusu Gökhan Çıra’yı kadrosuna dahil etti.                               
Futbola 2005 yılında Fatsa Yaşamspor’da başlayan sağ kanat oyuncusu Gökhan Çıra, daha sonra Altınordu Belediyespor, Soyaspor Gençlik ve Galatasaray’da amatör olarak mücadele etti. 2016 yılında Beylerbeyispor’da profesyonel olan Çıra, son olarak Diyarbekirspor’da forma giymişti.                                                                         
  
Muğlaspor Kulübü  Başkanı Haluk Beyimoğlu ve Mali Asbaşkan Emre Oskay’ın da hazır bulunduğu sözleşme imza töreninde kendisini Muğlasporlu yapan imzayı atan genç futbolcu, “Muğlaspor çok büyük bir camia,  sezon sonunda ligi en iyi yerde bitirebilmek için çok çalışacağız” dedi.

DİĞER HABERLER