MUĞLASPOR BUGÜN 2017’NİN SON ÇALIŞMASINI YAPACAK

MUĞLASPOR BUGÜN 2017’NİN SON ÇALIŞMASINI YAPACAK 
Sezonun ikinci devresi için hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürmekte olan Muğlaspor 2017 yılının son çalışmasını bugün yaptıktan sonra Pazar ve Pazartesi günleri tatil yapacak ve 2 Ocak Pazartesi günü toplanacak. 3 Ocak 2018 tarihinde bir haftalık kamp için Antalya’ya gidecek. Menajer Özcan Öz, “Çalışmalarımız planladığımız gibi başarılı şekilde geçiyor” dedi.
EKREM ORHAN
  Muğlaspor’da işler yolunda. İzin kullandıktan sonra toplanan Muğlaspor’da çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.                                                   

Teknik direktör İskender Eroğlu ve yardımcıları nezaretinde  çalışmalarını Muğla’da sürdürmekte olan Muğlaspor hafta sonunda 2017 yılının son çalışmasını bugün yapacak ve Pazar ve Pazartesi günlerini dinlenerek geçirecek. Ancak Salı günü tekrar toplanacak ve 3 Ocak 2018 Çarşamba günü ikinci devrenin ikinci etap çalışmasını yapmak üzere Antalya’ya gidecek.

ÖZ “HAZIRLIKLARIMIZ İSTEDİĞİMİZ ORTAMDA DEVAM EDİYOR”                                                

Muğlaspor kulübü Menajeri Özcan Öz Devrim spor servisinin sorularını cevaplandırırken verdiği cevaplarında özetle şunları söyledi “Muğlaspor olarak sezonun ikinci devresi için çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdürüyoruz. Şu ana kadar yaptığımız çalışmalarda sorun yok. Çalışmalarımız önceden planladığımız şekilde devam ediyor. Takımımız bugün 2017 yılının son çalışmasını yapacak ve daha sonra yılbaşı için izne ayrılacak. Futbolcularımız 2 Ocak 2018 Salı günü toplanacak ve 3 Ocak 2018 tarihinde ikinci etap kamp çalışması yapmak üzere Antalya’ya gidecek” dedi.

 

DİĞER HABERLER