Muğlaspor'da sorunlar çözüldü

Muğlaspor'da yönetim futbolcuların maç başı ve peşinatlarını ödedi. Futbolculara son üç günde yaklaşık 500 bin lira ödeme yapan yeşil beyazlı yönetim, ayrıca teknik heyet ve personel maaşlarını da hesaplara yatırdı.

Haber Merkezi

Kulüp binasında konuyla ilgili bir basın açıklaması yapan Mali Asbaşkan ve Basın Sözcüsü Gülen Bütüner, sözlerine şehit olan askerlerimizi saygı ile anarak başladı. Başkan vekili Bütüner, "Hain saldırıda şehit olan kahraman Mehmetçiklerimizi saygı ile anıyor ve ulusumuza başsağlığı diliyoruz' dedi.

Başkan vekili Bütüner, futbolcularla ilgili son dönemde bir takım söylemlerle ilgili karşı karşıya kaldıklarını, ancak yönetim olarak futbolcuların peşinatlarını nakit, maç başı alacaklarını da çek olarak ödediklerini söyledi.

Futbolculara sadece Pazarspor maçının prim ödemesinin kaldığını belirten Bütüner, "Onu da önümüzdeki günlerde yönetim olarak karşılayacağız. Herhangi bir futbolcumuzun ve teknik heyetin hiçbir mağduriyeti kalmamıştır. Elimizden geldiğince bu anlamda mağduriyetleri azaltmaya çalışıyoruz" diye konuştu.

Bütüner, kulübün istikrarlı ve başarılı bir şekilde olayları çözme noktasında olduğuna dikkati çekerek, "Kulübümüzde yüzler gülüyor. Antrenmanlarımız devam ediyor. Sosyal medyada zaten antrenmanlarla ilgili görseller yayınlanıyor. Herhangi bir sıkıntımız yok. Aktif bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Önümüzdeki maçları da Allah'ın izniyle başarıyla sonuçlandıracağız" diye ifade etti.

 

DİĞER HABERLER