Muğlaspor İddialı Hazırlanıyor

Pazar günü Hatay-Kırıkhanspor ile deplasmanda mücadele edecek olan Muğlaspor’da çalışmalar aralıksız devam ediyor. Teknik direktör Egemen Urhan, “Kırıkhanspor deplasmanında en iyi sonucu elde etmek için mücadele edeceğiz. Takımımız iyi yönde iyi gidiyor. Kırıkhanspor deplasmanında hedefimiz belli” dedi.

Ekrem Orhan

Son oynadığı 1461 maçından elde ettiği farklı galibiyet ve üç puanla çıkışa geçen Muğlaspor bu hafta sonu Pazar günü deplasmanda oynayacağı Hatay Kırıkhanspor deplasmanı için tüm gücüyle hazırlıklarını sürdürüyor. Maç için yarın son çalışmayı yapacak olan yeşil beyazlılar Cumartesi günü maç için Kırıkhan’a gidecek.

Muğlaspor’da Kırıkhanspor maçı öncesi moraller yerinde olup tüm futbolcular bu zorlu deplasmandan en iyi sonucu elde etmek için şartlanmış durumda.

Muğlaspor Teknik Direktörü Egemen Urhan,”Kırıkhanspor deplasman maçı hazırlıklarımıza Salı günü başlamıştık. Çalışmalarımız çok iyi gidiyor. Futbolcularımıza her zaman olduğu gibi Kırıkhanspor maçı için inanıyor ve güveniyoruz.  Kırıkhanspor deplasmanında hedefimiz Muğla ilimizi en iyi şekilde temsil ederek en iyi sonuçla dönmektir” dedi.

DİĞER HABERLER