Teknik direktör Urhan taraftarlardan sabır istedi

Teknik direktör Urhan taraftarlardan sabır istedi

MUĞLASPOR KIRIKHANSPOR HAZIRLAKLARINA BAŞLADI

Geçtiğimiz hafta sonu kendi saha ve seyircisi önünde 1461 Trabzon’u 3-0 mağlup ederek rakiplerine gözdağı veren Muğlaspor Pazar günü deplasmanda karşılaşacağı Kırıkhanspor maçı hazırlıklarına başladı. Teknik Direktör Egemen Urhan, “Taraftarlarımızın sabırlı olmalarını istiyoruz. Biz 15 günde 6 maç yaptık. Kolay değil” dedi. Bu arada Muğlaspor futbol şube sorumluluğuna Süleyman Akbulut getirildi.

EKREM ORHAN

Son 15 günde 6 maç yaparak yorgun düşen Muğlaspor’da 8 Ekim 201 Pazar günü deplasmanda Kırakhanspor ile yapacağı maçın hazırlıklarına dün başladı.

Kendi evinde geçtiğimiz hafta sonu oynadığı maçta 1461 Trabzon’u ikisi Penaltıdan olmak üzere 3-0 mağlup eden yeşil beyazlılar başarılarına bir yenisini de bu hafta sonu Pazar günü Kırıkhanspor deplasmanında eklemek istiyor.

Son 15 gündür dinlenme izni kullanmadan sürekli çalışan ve maç yapan Muğlaspor’da futbolculara 1461 Trabzon maçından sonra bir gün izin verildi. Geçtiğimiz pazartesi gününü izinli olarak geçiren Muğlaspor dün toplanarak Kırıkhanspor maçı hazırlıklarına başladı. Teknik Direktör  Egemen Urhan 1461 Trabzon maçından sonra yaptığı açıklamada özetle şunları söyledi, “Öncelikle tüm taraftarlarımızı kutluyor teşekkür ediyor ve aldığımız üç puanı tüm taraftarlarımıza ve Muğla halkına armağan ediyoruz. Maçta iyi mücadele eden futbolcularımı kutluyorum. Ancak taraftarlarımızdan sabır istiyoruz Onların destekleri çok önemli. Onların saha içinde futbolcularımıza vereceği destek motivasyonu çok çok önemli nitekim herkes bunun farkına varmıştır sanırım. Eğer taraftarlarımız daha olgun ve daha olumlu destek ve tezahürat yaparlar ve destek olursa takımımız daha çok, daha iyi motivasyon olacaktır. Biz son 15 günde 6 maç yaptık. Futbolcularım Muğla ilini en iyi şekilde temsil etmek için elinden geleni yaptı.  Hiç dinlenme izni vermedik ve 1461 Trabzon maçından sonra Pazartesi gününü dinlenerek geçireceğiz. Bu hafta sonu Pazar günü deplasmanda Kırıkhanspor ile mücadele edeceğiz. Maçan hazırlıklarına Salı günü(dün) başlayacağız. Hiç kimse merak etmesin biz her maçta olduğu gibi Kırıkhanspor deplasmanında da en iyi sonucu almak için tüm gücümüzü ortayla koyacağız” dedi.

MUGLASPOR FUTBOL ŞUBESİ SÜLEYMAN AKBULUT’A TESLİM

Öte yandan Muğlaspor’da geçtiğimiz günlerde ilk önce Futbol Şube Sorumluluğu görevinden ve daha sonra da Muğlaspor yönetim kurulundan Began Çağlav’ın istifa etmesi sonucu Muğlaspor Yönetim Kurulu Futbol Şube Sorumluluğuna Süleyman Akbulut getirildi. Yeni görevine başlayan Akbulut Muğlaspor’da futbol şubesinden sorumlu olacak.a

DİĞER HABERLER