TFF.2 ve 3.lig kulüpler birliği başkanı değişti HALUK BEYİMOĞLU ”SAYMANLIĞA GETİRİLDİ”

TFF.2 ve 3.lig kulüpler birliği başkanı değişti  
HALUK BEYİMOĞLU  ”SAYMANLIĞA GETİRİLDİ”     
 TFF 2.ve 3.lig kulüpler birliği başkanı değişti. Önceki başkan
Cengiz Günaydın'ın işlerinin yoğunluğu mazeretiyle başkanlık görevinden istifa ederken yerine Anadolu Bağcılar Spor Kulübü Başkanı Murat Şahin oldu.  Yeni Başkan Murat Şahin tarafından oluşturulan listede Muğlaspor Kulübü Başkanı Haluk Beyimoğlu birliğin Saymanlığına getirildi.     
EKREM
TFF 2.ve 3.lig kulüpler birliği başkanı değişti. Konu hakkında TFF’den yapılan açıklamaya göre birliğin önceki başkanı Cengiz Günaydın işlerinin yoğunluğu nedeniyle görevinden istifa etti.  
Geçtiğimiz Çarşamba günü olağanüstü olarak toplanan birlik yönetim kurulu Cengiz Günaydın’dan boşalan başkanlık görevine Anadolu Bağcılar Spor Kulübü başkanı Murat Şahin’i seçti. Toplantıya katılanların oybirliği ile tüzüğümüze uygun olarak 2'nci ve 3'üncü Lig Kulüpler Birliği Başkanı olarak birliğin tüzüğüne uygun olarak gerekli seçim yapıldı ve birlik başkanlığına Anadolu Bağcılar Spor Kulübü başkanı Murat Şahin getirildi. 
Birliğin yeni başkanı Murat Şahin, yine tüzükte belirtilen şekilde İcra Kurulu'nu oluşturdu. Yeni başkanın oluşturduğu birlik icra kurulu şu isimlerden oluştu.  
 Başkan Murat Şahin, Başkan yardımcısı-Genel sekreter Önder Öge, Başkan Yardımcısı Zeki Gül, Başkan Yardımcısı Mutlu Sarayköylü, Sayman: Haluk Beyimoğlu ve üyeler Uğur Koçak ve Ahmet Şahin.   
HALUK BEYİMOĞLU’NU KUTLUYORUZ  
 
Devrim Gazetesi Spor Servisi olarak TFF 2. ve 3.lig Kulüpler birliği Saymanlığına seçilen Muğlaspor Kulübü başkanı Haluk Beyimoğlu’nu böylesine Önemli ve Zor göreve getirilmesinden dolayı kutluyor ve başarılar diliyoruz.        

DİĞER HABERLER