TFF 3.LİG 2.GRUP 2017-2018 FUTBOL SEZONU İKİNCİ DEVRE TAM FİKSTÜRÜ

                 

TFF 3.LİG 2.GRUP 2017-2018 FUTBOL SEZONU  İKİNCİ DEVRE   TAM FİKSTÜRÜ 


18-HAFTA                                                                                                                               
20 Ocak 2017 Cumartesi  
Yeşil Bursa A.Ş-Turgutluspor……………..(…/…)                                                                      
Ankara Demirspor- Van BŞ Bld.Spor……..(…/…)
Kırıkhanspor-1461 Trabzon………………..(…/…)                                                                          
Anadolu Bağcılarspor-Diyarbekirspor A.Ş...(…/…)                                                                    
21 OCAK 2018 PAZAR                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      
MUĞLASPOR-EROKSPOR A.Ş……….(…/…)                                                                                 
                                                                                                 
Ankara Demirspor- Van BŞ Bld.Spor……..(…/…)                                                 
Pazarspor-Kayseri Erciyesspor……………..(…/…)                                                                                   
Ergene VeliMeşespor-Darıca Gençlerbirliği.(…/…)                                                                          
Yeni Orduspor Kulübü-Gölcükspor…….…..(…/…)                                                                                    
Anagold 24 Erzincanspor-Tire 1922 Spor…..(…/…)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               19 HAFTA (27 OCAK 2018 CUMARTESİ)                                                                                                     
GÖLCÜKSPOR-MUĞLASPOR…………(…/…)
                                          
Kayseri Erciyesspor-Ankara Demirspor…… (…/…)                                                            
Van BŞ Bld.Spor-Kırıkhanspor……………...(…/…)                                                                     
Diyarbekirspor A.Ş-Anagold 24 Erzincanspor(…/…)                                                                 
Turgutluspor-Anadolu Bağcılarspor…………(…/…)                                                               
Erokspor A.Ş-Ergene Velimeşespor……...….(…/…)                                                                     
Tire 1922 Spor-Yeni Orduspor Kulübü……...(…/…)                                                                   
Darıca Gençlerbirliği-Pazarspor……………...(…/…)                                                                        
1461 Trabzon-Yeşil Bursa A.Ş……………….(…/…)                                                                                  
20 HAFTA  (04 ŞUBAT 2018 PAZAR )                                                                                                                                                                                                                                                                        
MUĞLASPOR-TİRE 1922 SPOR………….(…/…)                                                                                                   
Ergene Velimeşespor-Gölcükspor…………....(…/…)                                                                    
Yeni Orduspor Kulübü-Diyarbekirspor A.Ş….(…/…)                                                                   
Ankara Demirspor-Darıca Gençlerbirliği…….(…/…)                                                                       
Yeşil Bursa A.Ş-Kırıkhanspor………………..(…/…)                                                                 
Kayseri Erciyesspor-Van BŞ Bld.Spor……….(…/…)                                                                  
Pazarspor-Erokspor A.Ş……………………....(…/…)                                                                     
Anagold 24 Erzincanspor-Turgutluspor………(…/…)                                                                                     
Anadolu Bağcılarspor-1461 Trabzon………....(..../…)   
21 HAFTA  (10 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ)                                                                                                                                    
DİYARBEKİRSPOR-MUĞLASPOR……...(…/…)                                                                      
Erokspor A.Ş-Ankara Demirspor………….….(…/…)                                                                         
Darıca Gençlerbirliği-Kayseri Erciyesspor.......(…/…)                                                                    
1461 Trabzon-Anagold 24 Ezincanspor……...(…/…)                                                                    
Kırkhanspor-Anadolu Bağcılarspor……….….(…/…)                                                                    
Turgutluspor-Yeni Orduspor Kulübü…………(…/…)                                                                   
Tire 1922 Spor-Ergene Velimeşespor………...(…/…)                                                                    
Van BŞ Bld.Spor-Yeşil Bursa A.Ş……………(…/…)                                                                      
Gölcükspor-Pazarspor…………………………(…/…)                                          
22 HAFTA   (14 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA)                                                                                                                                  
MUĞLASPOR-TURGUTLUSPOR………..(…/…)
                                                    
Anadolu Bağcılarspor-Yeşil Bursa A.Ş……….(…/…)                                                         
Ergene Velimeşespor-Diyarbekirspor A.Ş   ….(…/…)                                                       
 
Ankara Demirspor-Gölcükspor……………….(…/…)                                                                                                               
Pazarspor-Tire 1922 Spor……………………..(…/…)                                                                             
Darıca Gençlerbirliği-Van BŞ Bld.Spor….……(…/…)                                                               
Anagold 24 Erzincanspor-Kırıkhanspor……….(…/…)                                                                   
Kayseri Erciyesspor-Erokspor A.Ş…………….(…/…)                                                                
Yeni Orduspor  Kulübü-1461 Trabzon…….…..(…/…)                                                                   
23 HAFTA  (18 ŞUBAT 2018 PAZAR)                                                                                                                                   
 
1461   TRABZON-MUĞLASPOR…………..(…/…)                                                                     
Gölcükspor-Kayseri Erciyesspor………………(…/…)                                                               
Tire 1922 Spor-Ankara Demirspor…………….(…/…)                                                                      
Yeşil Bursa A.Ş- Anagold 24 Erzincanspor…...(…/…)                                                                      
Van BŞ Bld.Spor-Anadolu Bağcılarspor………(…/…)                                                                 
Turgutluspor-Ergene Velimeşespor……………(…/…)                                                                           
Kırıkhanspor-Yeni Orduspor Kulübü………….(…/…)                                                               
Diyarbekirspor A.Ş-Pazarspor…………………(…/…)                                                                  
Erokspor A.Ş-Darıca Gençlerbirliği…………...(…/…)                                                                 
24-HAFTA  (24 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ)                                                                                                                                     
MUĞLASPOR-KIRIKHANSPOR …………(…/…)                                                                            
Ankara Demirspor-Diyarbekirspor A.Ş………. (…/…)                                                                   
Erokspor A.Ş- Van BŞ Bld.Spor……………....(…/…)                                   
Pazarspor-Turgutluspor………………………..(…/…)                                                              
Darıca Gençlerbirliği-Gölcükspor……………..(…/…)                                                                   
Yeni Orduspor Kulübü-Yeşil Bursa A.Ş………(…/…)                                                                         
Anagold 24 Erzincanspor-Anadolu Bağcılarspor.(…/…)                                                                             
Kayseri Erciyessopr- Tire 1622 Spor………….(…/…)                                                                          
Ergene Velimeşespor-1461 Trabzon…………..(…/…)                                                              
25 HAFTA  (3 MART 2018 CUMARTESİ)                                                                                                             
YEŞİL BURSA A.Ş-MUĞLASPOR                                                                                        
 
1461 Trabzon-Pazarspor……………………….(…/…)                                                                                                                                                                      
Kırıkhanspor-Ergene Velimeşespor……………(…/…)                                                                                                                                                                    
Anadolu Bağcılarspor-Yeni Orduspor Kulübü...(…/…)                                                              
25 HAFTA(4 MART 2018 PAZAR)                                                                                                                      
Turgutluspor-Ankara Demirspor……………….(…/…)                                                                 
Diyarbekirspor A.Ş-Kayseri Erciyesspor………(…/…)                                                               
Gölcükspor-Erokspor A.Ş…………...…………(…/…)                                                                 
Van BŞ Bld.Spor-Anagold 24 Erzincanspor…...(…/…)                                                                   
Tire 1922 Spor-Darıca Gençlerbirliği…………..(…/…)                                                          
26-HAFTA  (10 MART 208 CUMARTESİ                                                                             
Ankara Demirspor-1461 Trabzon………………(…/…)                                                                  
Erokspor A.Ş-Tire 1922 Spor…………………..(…/…)                                                                 
Darıca Gençlerbirliği-Diyarbekirspor A.Ş……...(…/…)                                                                   
26 HAFTA 11 MART 2018(PAZAR)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   
MUĞLASPOR-ANADOLU BAĞCILARSP...(…/…)                                                                  
 
Yeni Orduspor Kulübü-Anagold 24 Erzincanspor(…/…)                                                                                                                                            
 
Ergene Velimeşespor-Yeşil Bursa A.Ş…………(…/…)                                                                 
Gölcükspor-Van BŞ Bld.Spor…………………..(…/…)                                                         
Pazarspor-Kırıkhanspor………………………...(…/…)                                 
Kayseri Erciyesspor-Turgutluspor……………...(…/…)                                                
27 HAFTA (17 MART 2018 CUMARTESİ)                                                                            
Yeşil Bursa A.Ş-Pazarspor……………………...(…/…)                                                                
Tire 1922 Spor-Gölcükspor……………………..(…/…)                                                             
 
27 HAFTA(18 MART 2018 PAZAR)                                                                                                                                                                                                        
ANAGOLD 24 ERZİNCANSPOR-MUĞLASPOR.(…/…)
                                                          
Turgutluspor-Darıca Gençlerbirliği……………..(…/…)                                                                
Anadolu Bağcılarspor-Ergene Velimeşespor        (…/…)                                                                               
Van BŞ Bld.Spor-Yeni  Orduspor Kulübü………(…/…)                                                                  
1461 Trabzon-Kayseri Erciyesspor……………...(…/…)                                                                
Kırıkhanspor-Ankara  Demirspor………………..(…/…)                                                              
Diyarbekirspor A.Ş-Erokspor A.Ş……………….(…/…)                                                         
28 HAFTA (24 MART 2018 CUMARTESİ) 
MUĞLASPOR-YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ.(…/…)                                                                                                                        
Gölcükspor-Diyarbekirspor A.Ş……………….....(…/…)                                                 
28 HAFTA-  (25 MART 2018 PAZAR)                                                                                                                                                                                                                                                              
Ankara Demirspor-Yeşil Bursa A.Ş……………...(…/…)                                                            
Pazarspor-Anadolu Bağcılarspor…………………(…/…)                                                                           
Kayseri Erciyesspor-Kırıkhanspor………………..(…/…)                                                                      
Tire 1922 Spor-Van BŞ Bld.Spor………………...(…/…)                                                                     
Ergene Velimeşespor-Angold 24 Erzincanspor…..(…/…)                                                                         
Erokspor A.Ş-Turgutluspor……………………….(…/…)                                                           
Darıca Gençlerbirliği-1461 Trabzon……………...(…/…)                                                             
29 HAFTA  (31 MART 2018 CUMARTESİ)                                                                
Kırıkhanspor-Darıca Gençlerbirliği……………...(…/…)                                                 
 
Anadolu Bağcılarspor-Ankara Demirspor……….(…/…)                                                 
1461 Trabzon-Erokspor A.Ş……………………..(…/…)                                                  
29 HAFTA(1 NİSAN 2018 PAZAR)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    VAN BŞ BLD.SPOR-MUĞLASPOR…………(…/…)                                              
Turgutluspor-Gölcükspor………………………...(…/…)                                                                                                           
Anagold 24 Erzincanspor-Pazarspor……………..(…/…)                                                                
Yeni Orduspor Kulübü-Ergene Velimeşespor……(…/…)                                                                
Diyarbekirspor A.Ş-Tire 1922 Spor………………(…/…)                                                            
Yeşil Bursa A.Ş- Kayseri Erciyesspor…………….(…/…)                                                           
30 HAFTA (7 NİSAN 2017 CUMARTESİ)                                                                                                                                
ERDENE VELiMEŞESPOR-MUĞLASPOR…(…/…)                                                                        
Tire 1922 Spor-Turgutluspor……………………..(…/…)                                                                   
Erokspor A.Ş-Kırıkhanspor……………………….(…/…)                                                                    
Ankara Demirspor-Anagold 24 Erzincanspor…….(…/…)                                                                      
Darıca Gençlerbirliği-Yeşil Bursa A.Ş……………(…/…)                                                                                          
Kayseri Erciyesspor-Anadolu Bağcılarspor……….(…/…)                                                                   
Pazarspor-Yeni Orduspor Kulübü…………………(…/…)                                                                        
Diyarbekirspor A.Ş-Van BŞ Bld.Spor……………..(…/…)                                                                        
Gölcükspor-1461Trabzon………………………….(…/…)                                                         
31 HAFTA (14 NİSAN 2017 CUMARTESİ)                                                                    
Yeşil Bursa A.Ş- Erokspor A.Ş…………………….(…/…)                                                                     
Anadolu Bağcılarspor-Darıca Gençlerbirliği……….(…/…)                                                   
15 NİSAN 2018 PAZAR)                                                                                                                                                                                                                        
MUĞLASPOR-PAZARSPOR…………………...(…/…)                                                 
Turgutluspor-Diyarbekirspor A.Ş…………………...(…/…)                                                                                                                                     
Kırıkhanspor-Gölcükspor…………………………...(…/…)                                                             
Van BŞ Bld.Spor-Ergene Velimeşespor…………….(…/…)                                 
1461 Trabzon-Tire 1922 spor……………………….(…/…)                                                                                                                                                 
Anagold 24 Erzincanspor-Kayseri  Erciyesspor…….(…/…)                                                         
Yeni Orduspor Kulübü-Ankara Demirspor……….…(…/…)                                                         
32 HAFTA (22 NİSAN 2018 PAZAR)                                                                                                                                     
ANKARA DEMİRSPOR-MUĞLASPOR………..(.../…)                                                                        
Van BŞ Bld.Spor-Turgutluspor……………………...(…/…)                                                                 
Darıca Gençlerbirliği-Anagold 24 Erzincanspor…….(…/…)                                                     
Tire 1922 Spor-Kırıkhanspor………………………..(…/…)                                                          
Gölcükspor-Yeşil Bursa A.Ş……………..………….(…/…)                                                              
 
Erokspor A.Ş-Anadolu Bağcılarspor………………...(…/…)                                                      
Kayseri Erciyesspor-YeniOrduspor Kulübü…………(…/…)
Ergene Velimeşespor-Pazarspor……………………..(.../…)                                                                   
Diyarbekirspor A.Ş-1461 Trabzon…………………..(…/…)                                                        
33 HAFTA (29 NİSAN 2018 PAZAR)                                                                                                                                                        
MUĞLASPOR-KAYSERİ ERCİYESSPOR……..(…/…)

Anadolu Bağcılarspor-Gölcükspor…………………..(…/…)                                                                                                                                    
Yeni Orduspor Kulübü-Darıca Gençlerbirliği……….(…/...)                                                       
 
Yeşil Bursa A.Ş-Tire 1922 Spor……………………..(…/…)                                                                  
Anagold 24 Erzincanspor-Erokspor A.Ş……………..(…/…)                                                        
Kırıkhanspor-Diyarbekirspor A.Ş……………………(…/…)                                                              
Pazarspor-Van BŞ Bld.Spor………………………….(…/…)                                                            
1461 Trabzon-Turgutluspor…………….…………….(…/…)                                                                  
Ergene Velimeşespor-  Ankara Demirspor…………...(…/…)                                         
34 HAFTA (5 MAYIS 2018 CUMARTESİ)                                                                                                                                         
DARICA GENÇLERBİRİĞİ-MUĞLASPOR……(…/…)
                                                                 
Gölcükspor-Anagold 24 Erzincanspor……………….(…/…)                                                                               
Turgutluspor-Kırıkhanspor…………………………...(…/…)                                                        
Diyarbekirspor A.Ş-Yeşil Bursa A.Ş…………………(…/…)                                                                  
Tire 192 Spor-Anadolu Bağcılarspor…………………(…/…)                                                             
Erokspor A.Ş-Yeni Orduspor Kulübü………………..(…/…)                                                                    
Kayseri Erciyesspor-Ergene Velimeşespor…………...(…/…)                                                      
Ankara Demirspor-Pazarspor…………………………(…/…)                                                                
Van BŞ Bld.Spor-1461 Trabzon……………………...(…/…)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

DİĞER HABERLER
 DÜĞEREK GÜNEŞSPOR ADIM ADIM ŞAMPİYONLUĞA KOŞUYOR haberi

DÜĞEREK GÜNEŞSPOR ADIM ADIM ŞAMPİYONLUĞA KOŞUYOR

 
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR ADIM ADIM ŞAMPİYONLUĞA KOŞUYOR
Muğlaspor 1461 Trabzon’u Farklı Yendi: 3-0 haberi

Muğlaspor 1461 Trabzon’u Farklı Yendi: 3-0

Muğlaspor 1461 Trabzon’u Farklı Yendi: 3-0
Muğlaspor 1461 Trabzon’u Farklı Yendi: 3-0
Kırçiçekleri Bayraklı Belediyespor’u Affetmedi haberi

Kırçiçekleri Bayraklı Belediyespor’u Affetmedi

Kırçiçekleri Bayraklı Belediyespor’u Affetmedi
Kırçiçekleri Bayraklı Belediyespor’u Affetmedi
Teknik direktör Urhan taraftarlardan sabır istedi haberi

Teknik direktör Urhan taraftarlardan sabır istedi

Teknik direktör Urhan taraftarlardan sabır istedi
Teknik direktör Urhan taraftarlardan sabır istedi
Muğlaspor İddialı Hazırlanıyor haberi

Muğlaspor İddialı Hazırlanıyor

Pazar günü Hatay-Kırıkhanspor ile deplasmanda mücadele edecek olan Muğlaspor’da ça ...
Muğlaspor İddialı Hazırlanıyor
Fethiyespor Galibiyete Olan Hasretini Pazar Günü Dindirecek haberi

Fethiyespor Galibiyete Olan Hasretini Pazar Günü Dindirecek

Demirbaş:  “Pazar günü 19.00’da herkesi maça bekliyoruz” ...
Fethiyespor Galibiyete Olan Hasretini Pazar Günü Dindirecek
Turgutluspor’a sportmenliğe aykırı hareket pahalıya mal oldu haberi

Turgutluspor’a sportmenliğe aykırı hareket pahalıya mal oldu

Turgutluspor’a sportmenliğe aykırı hareket pahalıya mal oldu
ALT YAPI LİGLERİ BU HAFTA SONU BAŞLAYACAK haberi

ALT YAPI LİGLERİ BU HAFTA SONU BAŞLAYACAK

ALT YAPI LİGLERİ BU HAFTA SONU BAŞLAYACAK
1.TRANSFER DÖNEMİ 13 EKİM’DE SONA ERECEK haberi

1.TRANSFER DÖNEMİ 13 EKİM’DE SONA ERECEK

1.TRANSFER DÖNEMİ 13 EKİM’DE SONA ERECEK
1.TRANSFER DÖNEMİ 13 EKİM’DE SONA ERECEK