TFF 3.LİG 2.GRUP 2017-2018 FUTBOL SEZONU İKİNCİ DEVRE TAM FİKSTÜRÜ

                 

TFF 3.LİG 2.GRUP 2017-2018 FUTBOL SEZONU  İKİNCİ DEVRE   TAM FİKSTÜRÜ 


18-HAFTA                                                                                                                               
20 Ocak 2017 Cumartesi  
Yeşil Bursa A.Ş-Turgutluspor……………..(…/…)                                                                      
Ankara Demirspor- Van BŞ Bld.Spor……..(…/…)
Kırıkhanspor-1461 Trabzon………………..(…/…)                                                                          
Anadolu Bağcılarspor-Diyarbekirspor A.Ş...(…/…)                                                                    
21 OCAK 2018 PAZAR                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      
MUĞLASPOR-EROKSPOR A.Ş……….(…/…)                                                                                 
                                                                                                 
Ankara Demirspor- Van BŞ Bld.Spor……..(…/…)                                                 
Pazarspor-Kayseri Erciyesspor……………..(…/…)                                                                                   
Ergene VeliMeşespor-Darıca Gençlerbirliği.(…/…)                                                                          
Yeni Orduspor Kulübü-Gölcükspor…….…..(…/…)                                                                                    
Anagold 24 Erzincanspor-Tire 1922 Spor…..(…/…)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               19 HAFTA (27 OCAK 2018 CUMARTESİ)                                                                                                     
GÖLCÜKSPOR-MUĞLASPOR…………(…/…)
                                          
Kayseri Erciyesspor-Ankara Demirspor…… (…/…)                                                            
Van BŞ Bld.Spor-Kırıkhanspor……………...(…/…)                                                                     
Diyarbekirspor A.Ş-Anagold 24 Erzincanspor(…/…)                                                                 
Turgutluspor-Anadolu Bağcılarspor…………(…/…)                                                               
Erokspor A.Ş-Ergene Velimeşespor……...….(…/…)                                                                     
Tire 1922 Spor-Yeni Orduspor Kulübü……...(…/…)                                                                   
Darıca Gençlerbirliği-Pazarspor……………...(…/…)                                                                        
1461 Trabzon-Yeşil Bursa A.Ş……………….(…/…)                                                                                  
20 HAFTA  (04 ŞUBAT 2018 PAZAR )                                                                                                                                                                                                                                                                        
MUĞLASPOR-TİRE 1922 SPOR………….(…/…)                                                                                                   
Ergene Velimeşespor-Gölcükspor…………....(…/…)                                                                    
Yeni Orduspor Kulübü-Diyarbekirspor A.Ş….(…/…)                                                                   
Ankara Demirspor-Darıca Gençlerbirliği…….(…/…)                                                                       
Yeşil Bursa A.Ş-Kırıkhanspor………………..(…/…)                                                                 
Kayseri Erciyesspor-Van BŞ Bld.Spor……….(…/…)                                                                  
Pazarspor-Erokspor A.Ş……………………....(…/…)                                                                     
Anagold 24 Erzincanspor-Turgutluspor………(…/…)                                                                                     
Anadolu Bağcılarspor-1461 Trabzon………....(..../…)   
21 HAFTA  (10 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ)                                                                                                                                    
DİYARBEKİRSPOR-MUĞLASPOR……...(…/…)                                                                      
Erokspor A.Ş-Ankara Demirspor………….….(…/…)                                                                         
Darıca Gençlerbirliği-Kayseri Erciyesspor.......(…/…)                                                                    
1461 Trabzon-Anagold 24 Ezincanspor……...(…/…)                                                                    
Kırkhanspor-Anadolu Bağcılarspor……….….(…/…)                                                                    
Turgutluspor-Yeni Orduspor Kulübü…………(…/…)                                                                   
Tire 1922 Spor-Ergene Velimeşespor………...(…/…)                                                                    
Van BŞ Bld.Spor-Yeşil Bursa A.Ş……………(…/…)                                                                      
Gölcükspor-Pazarspor…………………………(…/…)                                          
22 HAFTA   (14 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA)                                                                                                                                  
MUĞLASPOR-TURGUTLUSPOR………..(…/…)
                                                    
Anadolu Bağcılarspor-Yeşil Bursa A.Ş……….(…/…)                                                         
Ergene Velimeşespor-Diyarbekirspor A.Ş   ….(…/…)                                                       
 
Ankara Demirspor-Gölcükspor……………….(…/…)                                                                                                               
Pazarspor-Tire 1922 Spor……………………..(…/…)                                                                             
Darıca Gençlerbirliği-Van BŞ Bld.Spor….……(…/…)                                                               
Anagold 24 Erzincanspor-Kırıkhanspor……….(…/…)                                                                   
Kayseri Erciyesspor-Erokspor A.Ş…………….(…/…)                                                                
Yeni Orduspor  Kulübü-1461 Trabzon…….…..(…/…)                                                                   
23 HAFTA  (18 ŞUBAT 2018 PAZAR)                                                                                                                                   
 
1461   TRABZON-MUĞLASPOR…………..(…/…)                                                                     
Gölcükspor-Kayseri Erciyesspor………………(…/…)                                                               
Tire 1922 Spor-Ankara Demirspor…………….(…/…)                                                                      
Yeşil Bursa A.Ş- Anagold 24 Erzincanspor…...(…/…)                                                                      
Van BŞ Bld.Spor-Anadolu Bağcılarspor………(…/…)                                                                 
Turgutluspor-Ergene Velimeşespor……………(…/…)                                                                           
Kırıkhanspor-Yeni Orduspor Kulübü………….(…/…)                                                               
Diyarbekirspor A.Ş-Pazarspor…………………(…/…)                                                                  
Erokspor A.Ş-Darıca Gençlerbirliği…………...(…/…)                                                                 
24-HAFTA  (24 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ)                                                                                                                                     
MUĞLASPOR-KIRIKHANSPOR …………(…/…)                                                                            
Ankara Demirspor-Diyarbekirspor A.Ş………. (…/…)                                                                   
Erokspor A.Ş- Van BŞ Bld.Spor……………....(…/…)                                   
Pazarspor-Turgutluspor………………………..(…/…)                                                              
Darıca Gençlerbirliği-Gölcükspor……………..(…/…)                                                                   
Yeni Orduspor Kulübü-Yeşil Bursa A.Ş………(…/…)                                                                         
Anagold 24 Erzincanspor-Anadolu Bağcılarspor.(…/…)                                                                             
Kayseri Erciyessopr- Tire 1622 Spor………….(…/…)                                                                          
Ergene Velimeşespor-1461 Trabzon…………..(…/…)                                                              
25 HAFTA  (3 MART 2018 CUMARTESİ)                                                                                                             
YEŞİL BURSA A.Ş-MUĞLASPOR                                                                                        
 
1461 Trabzon-Pazarspor……………………….(…/…)                                                                                                                                                                      
Kırıkhanspor-Ergene Velimeşespor……………(…/…)                                                                                                                                                                    
Anadolu Bağcılarspor-Yeni Orduspor Kulübü...(…/…)                                                              
25 HAFTA(4 MART 2018 PAZAR)                                                                                                                      
Turgutluspor-Ankara Demirspor……………….(…/…)                                                                 
Diyarbekirspor A.Ş-Kayseri Erciyesspor………(…/…)                                                               
Gölcükspor-Erokspor A.Ş…………...…………(…/…)                                                                 
Van BŞ Bld.Spor-Anagold 24 Erzincanspor…...(…/…)                                                                   
Tire 1922 Spor-Darıca Gençlerbirliği…………..(…/…)                                                          
26-HAFTA  (10 MART 208 CUMARTESİ                                                                             
Ankara Demirspor-1461 Trabzon………………(…/…)                                                                  
Erokspor A.Ş-Tire 1922 Spor…………………..(…/…)                                                                 
Darıca Gençlerbirliği-Diyarbekirspor A.Ş……...(…/…)                                                                   
26 HAFTA 11 MART 2018(PAZAR)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   
MUĞLASPOR-ANADOLU BAĞCILARSP...(…/…)                                                                  
 
Yeni Orduspor Kulübü-Anagold 24 Erzincanspor(…/…)                                                                                                                                            
 
Ergene Velimeşespor-Yeşil Bursa A.Ş…………(…/…)                                                                 
Gölcükspor-Van BŞ Bld.Spor…………………..(…/…)                                                         
Pazarspor-Kırıkhanspor………………………...(…/…)                                 
Kayseri Erciyesspor-Turgutluspor……………...(…/…)                                                
27 HAFTA (17 MART 2018 CUMARTESİ)                                                                            
Yeşil Bursa A.Ş-Pazarspor……………………...(…/…)                                                                
Tire 1922 Spor-Gölcükspor……………………..(…/…)                                                             
 
27 HAFTA(18 MART 2018 PAZAR)                                                                                                                                                                                                        
ANAGOLD 24 ERZİNCANSPOR-MUĞLASPOR.(…/…)
                                                          
Turgutluspor-Darıca Gençlerbirliği……………..(…/…)                                                                
Anadolu Bağcılarspor-Ergene Velimeşespor        (…/…)                                                                               
Van BŞ Bld.Spor-Yeni  Orduspor Kulübü………(…/…)                                                                  
1461 Trabzon-Kayseri Erciyesspor……………...(…/…)                                                                
Kırıkhanspor-Ankara  Demirspor………………..(…/…)                                                              
Diyarbekirspor A.Ş-Erokspor A.Ş……………….(…/…)                                                         
28 HAFTA (24 MART 2018 CUMARTESİ) 
MUĞLASPOR-YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ.(…/…)                                                                                                                        
Gölcükspor-Diyarbekirspor A.Ş……………….....(…/…)                                                 
28 HAFTA-  (25 MART 2018 PAZAR)                                                                                                                                                                                                                                                              
Ankara Demirspor-Yeşil Bursa A.Ş……………...(…/…)                                                            
Pazarspor-Anadolu Bağcılarspor…………………(…/…)                                                                           
Kayseri Erciyesspor-Kırıkhanspor………………..(…/…)                                                                      
Tire 1922 Spor-Van BŞ Bld.Spor………………...(…/…)                                                                     
Ergene Velimeşespor-Angold 24 Erzincanspor…..(…/…)                                                                         
Erokspor A.Ş-Turgutluspor……………………….(…/…)                                                           
Darıca Gençlerbirliği-1461 Trabzon……………...(…/…)                                                             
29 HAFTA  (31 MART 2018 CUMARTESİ)                                                                
Kırıkhanspor-Darıca Gençlerbirliği……………...(…/…)                                                 
 
Anadolu Bağcılarspor-Ankara Demirspor……….(…/…)                                                 
1461 Trabzon-Erokspor A.Ş……………………..(…/…)                                                  
29 HAFTA(1 NİSAN 2018 PAZAR)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    VAN BŞ BLD.SPOR-MUĞLASPOR…………(…/…)                                              
Turgutluspor-Gölcükspor………………………...(…/…)                                                                                                           
Anagold 24 Erzincanspor-Pazarspor……………..(…/…)                                                                
Yeni Orduspor Kulübü-Ergene Velimeşespor……(…/…)                                                                
Diyarbekirspor A.Ş-Tire 1922 Spor………………(…/…)                                                            
Yeşil Bursa A.Ş- Kayseri Erciyesspor…………….(…/…)                                                           
30 HAFTA (7 NİSAN 2017 CUMARTESİ)                                                                                                                                
ERDENE VELiMEŞESPOR-MUĞLASPOR…(…/…)                                                                        
Tire 1922 Spor-Turgutluspor……………………..(…/…)                                                                   
Erokspor A.Ş-Kırıkhanspor……………………….(…/…)                                                                    
Ankara Demirspor-Anagold 24 Erzincanspor…….(…/…)                                                                      
Darıca Gençlerbirliği-Yeşil Bursa A.Ş……………(…/…)                                                                                          
Kayseri Erciyesspor-Anadolu Bağcılarspor……….(…/…)                                                                   
Pazarspor-Yeni Orduspor Kulübü…………………(…/…)                                                                        
Diyarbekirspor A.Ş-Van BŞ Bld.Spor……………..(…/…)                                                                        
Gölcükspor-1461Trabzon………………………….(…/…)                                                         
31 HAFTA (14 NİSAN 2017 CUMARTESİ)                                                                    
Yeşil Bursa A.Ş- Erokspor A.Ş…………………….(…/…)                                                                     
Anadolu Bağcılarspor-Darıca Gençlerbirliği……….(…/…)                                                   
15 NİSAN 2018 PAZAR)                                                                                                                                                                                                                        
MUĞLASPOR-PAZARSPOR…………………...(…/…)                                                 
Turgutluspor-Diyarbekirspor A.Ş…………………...(…/…)                                                                                                                                     
Kırıkhanspor-Gölcükspor…………………………...(…/…)                                                             
Van BŞ Bld.Spor-Ergene Velimeşespor…………….(…/…)                                 
1461 Trabzon-Tire 1922 spor……………………….(…/…)                                                                                                                                                 
Anagold 24 Erzincanspor-Kayseri  Erciyesspor…….(…/…)                                                         
Yeni Orduspor Kulübü-Ankara Demirspor……….…(…/…)                                                         
32 HAFTA (22 NİSAN 2018 PAZAR)                                                                                                                                     
ANKARA DEMİRSPOR-MUĞLASPOR………..(.../…)                                                                        
Van BŞ Bld.Spor-Turgutluspor……………………...(…/…)                                                                 
Darıca Gençlerbirliği-Anagold 24 Erzincanspor…….(…/…)                                                     
Tire 1922 Spor-Kırıkhanspor………………………..(…/…)                                                          
Gölcükspor-Yeşil Bursa A.Ş……………..………….(…/…)                                                              
 
Erokspor A.Ş-Anadolu Bağcılarspor………………...(…/…)                                                      
Kayseri Erciyesspor-YeniOrduspor Kulübü…………(…/…)
Ergene Velimeşespor-Pazarspor……………………..(.../…)                                                                   
Diyarbekirspor A.Ş-1461 Trabzon…………………..(…/…)                                                        
33 HAFTA (29 NİSAN 2018 PAZAR)                                                                                                                                                        
MUĞLASPOR-KAYSERİ ERCİYESSPOR……..(…/…)

Anadolu Bağcılarspor-Gölcükspor…………………..(…/…)                                                                                                                                    
Yeni Orduspor Kulübü-Darıca Gençlerbirliği……….(…/...)                                                       
 
Yeşil Bursa A.Ş-Tire 1922 Spor……………………..(…/…)                                                                  
Anagold 24 Erzincanspor-Erokspor A.Ş……………..(…/…)                                                        
Kırıkhanspor-Diyarbekirspor A.Ş……………………(…/…)                                                              
Pazarspor-Van BŞ Bld.Spor………………………….(…/…)                                                            
1461 Trabzon-Turgutluspor…………….…………….(…/…)                                                                  
Ergene Velimeşespor-  Ankara Demirspor…………...(…/…)                                         
34 HAFTA (5 MAYIS 2018 CUMARTESİ)                                                                                                                                         
DARICA GENÇLERBİRİĞİ-MUĞLASPOR……(…/…)
                                                                 
Gölcükspor-Anagold 24 Erzincanspor……………….(…/…)                                                                               
Turgutluspor-Kırıkhanspor…………………………...(…/…)                                                        
Diyarbekirspor A.Ş-Yeşil Bursa A.Ş…………………(…/…)                                                                  
Tire 192 Spor-Anadolu Bağcılarspor…………………(…/…)                                                             
Erokspor A.Ş-Yeni Orduspor Kulübü………………..(…/…)                                                                    
Kayseri Erciyesspor-Ergene Velimeşespor…………...(…/…)                                                      
Ankara Demirspor-Pazarspor…………………………(…/…)                                                                
Van BŞ Bld.Spor-1461 Trabzon……………………...(…/…)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

DİĞER HABERLER
MUĞLASPOR BAŞKENT’TEN MAĞLUP DÖNDÜ 1-0 haberi

MUĞLASPOR BAŞKENT’TEN MAĞLUP DÖNDÜ 1-0

MUĞLASPOR BAŞKENT’TEN MAĞLUP DÖNDÜ 1-0 HAKEMLER. : Ozan Bileyci, Tunay Ateş, Berkay Daban, Sercan Yılmaz ANKARA DEMİRSPOR:  Süleyman, Hüseyin,  Adem, Burak Sürmeli,  Burak Öksüz, Kerem, Sebahattin, Furkan(Dak.86 Burak), Has ...
MUĞLASPOR BAŞKENT’TEN MAĞLUP DÖNDÜ 1-0
MUĞLA’DA SERİK BLD.SPOR GÜLDÜ haberi

MUĞLA’DA SERİK BLD.SPOR GÜLDÜ

Ödemişspor’u 5-0 mağlup edip 3.lige çıktılar MUĞLA’DA SERİK BLD.SPOR GÜLDÜ Muğla Atatürk stadyumunda oynan BAL’dan 3.lige terfi maçı Serik Belediyespor Ödemişspor ararsında oynandı ve Serik Belediyespor maçı  5-0 kazanarak 3. lige terfi  ...
MUĞLA’DA SERİK BLD.SPOR GÜLDÜ
TFF 2. Lig: Fethiyespor: 0 - Bandırmaspor 1  haberi

TFF 2. Lig: Fethiyespor: 0 - Bandırmaspor 1

TFF 2. Lig: Fethiyespor: 0 - Bandırmaspor 1 Stat: Fethiye Şehir Stadı Hakemler: Ramazan Evren Üstündağ xxx, Alper Uslu xxx, Aykut Onar xxx Fethiyespor: Fatih Kaldan xx, Çağatay xx, Üstün xx, Erdi Bakırcı xx, Umut xx, Anıl x, (Dk. 40 En ...
TFF 2. Lig: Fethiyespor: 0 - Bandırmaspor 1
2. AMATÖR KÜME LİGİ SONA ERDİ haberi

2. AMATÖR KÜME LİGİ SONA ERDİ

Milas  Gençlikspor ve  Datça Esnafspor doğrudan grup şampiyonu oldu 2. AMATÖR KÜME LİGİ SONA ERDİ 3 takımın birinci amatör küme ligine terfi ettiği Muğla ikinci amatör küme ligi sezonu tamamladı. A grubunda Milas Gençlikspor, B grubunda D ...
2. AMATÖR KÜME LİGİ SONA ERDİ
TENİSÇİLERDEN KOCADON’A ANLAMLI ZİYARET haberi

TENİSÇİLERDEN KOCADON’A ANLAMLI ZİYARET

TENİSÇİLERDEN KOCADON’A ANLAMLI ZİYARET Muğla ikincisi olan B.B.Bodrumspor Küçük Erkekler takımı sporcuları Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti. MUĞLA (İHA)  Muğla’da masa tenisi küçükler il birinciliği maçlarında ...
TENİSÇİLERDEN KOCADON’A ANLAMLI ZİYARET
MUĞLAPOR BAŞKENTE BUGÜN GİDECEK haberi

MUĞLAPOR BAŞKENTE BUGÜN GİDECEK

Muğlaspor’da Ankara seyahati gününde değişiklik oldu MUĞLAPOR BAŞKENTE BUGÜN GİDECEK Başkent’te grubun şampiyon adayı Ankara Demirspor ile karşılaşacak olan Muğlaspor maç için bugün sabah saatlerinde Muğla’dan ayrılacak. Daha önce yapılan açıklamad ...
MUĞLAPOR BAŞKENTE BUGÜN GİDECEK
BAL’DA 3.LİGE TERFİ EDECEK TAKIM BELLİ OLACAK haberi

BAL’DA 3.LİGE TERFİ EDECEK TAKIM BELLİ OLACAK

BAL’DA 3.LİGE TERFİ EDECEK TAKIM BELLİ OLACAK Bölgesel Amatör lig (BAL)12 Grup birincisi takımdan, bugün kendi aralarında yapacakları maçlar sonunda, galip gelenler TFF 3.ligine çıkacak. Bu günkü ve yarınki maçlarda mağlup olan takımlar ise daha son ...
BAL’DA 3.LİGE TERFİ EDECEK TAKIM BELLİ OLACAK
MASA TENİSİ ANADOLU YILDIZLAR YARI FİNAL MAÇLARI 21-22 NİSAN’DA KONYA’DA haberi

MASA TENİSİ ANADOLU YILDIZLAR YARI FİNAL MAÇLARI 21-22 NİSAN’DA KONYA’DA

Muğla Büyükşehir Belediyespor ve Telekomspor masa tenisi sporcuları oldukça iddialı MASA TENİSİ ANADOLU YILDIZLAR YARI FİNAL MAÇLARI 21-22 NİSAN’DA KONYA’DA Masa Tenisi Anadolu Yıldızlar ligi erkekler kategorisi Yarı Final maçları 21-22 Nisan 2018 ...
MASA TENİSİ ANADOLU YILDIZLAR YARI FİNAL MAÇLARI 21-22 NİSAN’DA KONYA’DA
MUĞLASPOR BAŞKENTTE PUAN ARAYACAK haberi

MUĞLASPOR BAŞKENTTE PUAN ARAYACAK

MUĞLASPOR BAŞKENTTE PUAN ARAYACAK Bu hafta sonu pazar günü Başkent deplasmanında Ankara Demirspor ile mücadele edecek olan Muğlaspor, takımda yeteri kadar yer bulamamış ağırlıklı bir kadro ile mücadele edecek. Sportif direktör Abdullah Eskihisarlı, ...
MUĞLASPOR BAŞKENTTE PUAN ARAYACAK