Türkiye üçüncüsü takımdan Töre'ye ziyaret

"Türkiye Öğretmenler Kupası" turnuvasında, Türkiye üçüncüsü olan Bodrum Erkek Masa Tenisi Takımı, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre'yi makamında ziyaret etti.

Haber Merkezi

04-12 Kasım 2019 tarihlerinde İzmir'deki karşılaşmalarda rakiplerini yenerek bölge birincisi olan Bodrum Erkek Masa Tenisi Takımı, 24 Kasım 2019 tarihlerinde Ankara'da yapılan Türkiye finallerinde ise Türkiye 3'üncülüğünü elde etti. Beştepe Kampüsü Spor Salonundaki ödül töreninde, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un elinden kupa alan Bodrum Erkek Masa Tenisi Takımı öğretmenleri: Mehmet Ünal, Ertan Güzel, Murat Nazlı, Mustafa Uludoğan, Ümit Yekrek, Erdal Balcı,  Bedri Beniz Ege Bölgesi'nin hem de Muğla'nın gururu oldular.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret eden Bodrum Erkek Masa Tenisi Takımı öğretmenlerini ağırlayan Töre, öğretmenlerimizin meslek tecrübeleri hakkında bilgi aldı. Öğretmenlerin başarı hikayelerini dinledi.

Takım antrenörü Ertan Güzel takım başarısını şu sözlerle değerlendirdi. "Bizi başarıya götüren inanç, çalışma, gayret ve pozitif enerji oldu. Bu kupayı Sayın Bakanımızın elinden alıp Muğla'ya getireceğimize duyduğumuz inancı, enerjiyi en başta hissettik ve başardık. Milli Eğitim Bakanımızın elinden kupayı almanın onurunu ve gururunu yaşadık." dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre "Hiçbir başarı tesadüf değildir. Her başarı takdire şayandır. Başarınız bizleri onurlandırdı. Başarılarınızın, motivasyonunuzun ve enerjinizin devamını diliyorum. İyi ki varsınız." dedi.

Ziyaret fotoğraf çekimi ve İl Müdürümüzün öğretmenlere hediye takdimi ile son buldu.

 

DİĞER HABERLER