Türkiye üçüncüsünden İlman'a ziyaret

12-16 Temmuz 2019 tarihleri arasında Sivas’ta yapılan Türkiye Şampiyonasında Muğla Gençlik ve Spor Kulübü Taekwondo Takımı sporcusu “Oğuzhan Öztürk” 87 kiloda Türkiye üçüncüsü oldu. Başarılı sporcu Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman'ı ziyaret etti.

Haber Merkezi

15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası, 12-16 Temmuz 2019 tarihlerinde, Milli Mücadelenin 100'üncü yılında ve 15 Temmuz’un 3'üncü yıldönümünde  Sivas Taha Akgül Spor Salonunda yapıldı.

Muğla Taekwondo İl Takımı sporcularından Muğla Gençlik ve  Spor Kulübü Sporcusu Oğuzhan Öztürk 87 kiloda Ümitler Türkiye Üçüncüsü oldu.

Oğuzhan ÖZTÜRK Sivas’ta sergilediği başarılı performansı ve sayı farklarıyla aldığı maçlar sonucunda, İsveç’te yapılacak olan “Taekwondo Avrupa Şampiyonası”na, gidebilmek için, Ankara’da yapılacak olan “Ümitler Milli Takımı” Seçmelerine katılmaya da hak kazandı.

Başarılı sporcu Muğla Taekwondo İl Temsilcisi Uğur Göktaş ve antrenörleri ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman'ı ziyaret etti.

Ömer İlman ziyarette, "Başarılı sporcularımızın her zaman yanındayız. Tesislerimiz ve imkanlarımız gençlerimizin hizmetindedir" diye konuştu.

DİĞER HABERLER