YATAĞANSPOR’DA TEKNİK KADRO DEĞİŞTİ

YATAĞANSPOR’DA TEKNİK KADRO DEĞİŞTİ                                                                                       

 Bölgesel lig 8.Grup takımlarından Muğla ekibi Yatağanspor’da teknik ve takım kadrosunda değişiklikler oldu. Buna göre Teknik Direktör Ahmet Cem Çorakcı ile karşılıklı konuşularak yollar ayrıldı ve teknik direktörlüğe Yiğit Yurtaydın getirildi. Öte yandan Futbolculardan Uğur Keskin ve Alperen Zeki Arazlı ile yönetim kurulu karşılıklı yapılan görüşmelerden sonra yollar ayrıldı. Yönetim kurulu Ahmet Cem Çorakçı ile Uğur Keskin ve Alperen Zeki Arazlıya Yatağanspor’a yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür etti.

NAZİFE ERSÖZ                                                                                                                                     

  Sezonun ilk devresinde istediği sonuçları alamayan Yatağanspor’da yönetim kurulu sezonun ikinci devresi öncesi kolları erken sıvadı.

Sezonun ikinci devresinde daha iyi sonuçlar alarak sezonu üst sıralarda tamamlamayı hedefleyen Yatağanspor’da yönetim kurulu yaptığı toplantıda bazı kararlar alarak hemen değişikliğe gitti. Yapılan değişikliğe göre  teknik direktör Ahmet Cem Çorakçı  ile karşılıklı görüşüp anlaşarak yolları ayırdı ve teknik direktörlüğe Yiğit Yurtaydın getirildi. Yönetim kurulu ayrıca Yiğit Yurtaydın ile görev yapacak olan yardımcılarını da belirledi. Buna göre Yeni Teknik direktör Yiğit Yurtaydın’ın yardımcılığını Serdar Yıldırım,  Kaleci Antrenörü olarak  Levent Uysal yapacaklar.

TAKIMDAN İKİ FUTBOLCU İLE YOLLAR AYRILDI                                                                                               Öte yandan Yatağanspor yönetim kurulu teknik kadronun yanı sıra iki futbolcu ile de karşılıklı görüşerek yolları ayırdı. Buna göre Uğur Keskin ve Alperen Zeki Arazlı ile karşılıklı yapılan görüşmeler sonunda yollar ayrıldı. 

Yönetim kurulu tarafından yapılan açıklamada özetle, “Sezonun devre arasına girdik. Biz yönetim kurulu olarak ikinci devre öncesi bazı değişiklikler yaptık. Bu değişikler arkadaşlarımızdan memnun olmadığımızdan değil şartlar gereği olmuştur. Kendilerine bugüne kadar kulübümüze yapmış oldukları hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederiz” denildi.

DİĞER HABERLER