Yatağanspor teknik heyeti şekillendi

Muğla'nın Spor Toto Bölgesel Amatör Lig temsilcilerinden Yatağanspor, teknik heyetini belirledi. Yatağanspor'da teknik sorumlu Hüseyin Çolak'ın yardımcılığını, geride bıraktığımız sezonlarda yeşil-siyahlı formayı giyen Erhan Şahin üstlenirken, kaleci antrenörlüğünü ise yine kulübün eski file bekçisi olan ve son üç sezondur kulüpte kaleci antrenörlüğü görevini yürüten Levent Uysal yapacak.

Haber Merkezi

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig temsilcilerinden Yatağanspor'un teknik heyeti şekillendi. Buna göre geçtiğimiz ay teknik direktörlük görevine getirilen Hüseyin Çolak'ın yardımcıları da belli oldu.

2019-2020 sezonunyla birlikte BAL'da üst üste 4'üncü sezonunu geçirecek olan Yatağanspor'da teknik sorumlu Hüseyin Çolak'ın yardımcılığını geride bıraktığımız sezonlarda yeşil-siyahlı formayı giyen Erhan Şahin üstlenirken, kaleci antrenörlüğünü ise yine kulübün eski file bekçisi olan ve son üç sezondur kulüpte kaleci antrenörlüğü görevini yürüten Levent Uysal yapacak.

Yatağanspor Yönetim Kurulu tarafından yapılan yazılı açıklamada; ''Yeni sezonda yeni bir yapılanma içerisinde olan kulübümüzde, teknik sorumlumuz Hüseyin Çolak koordinasyonunda Erhan Şahin ve Levent Uysal'dan oluşan teknik heyetimize başarılı bir sezon diler, hayırlara vesile olmasını temenni ederi'' ifadelerine yer verildi.

 

DİĞER HABERLER