YENİ MİLASSPOR YENİDEN LİDER

Turgutreisspor’u 1-0 mağlup ettiler                                                                                                                
YENİ MİLASSPOR YENİDEN LİDER                                                                                                  
Muğla Süper amatör küme liginde lider yeniden değişti. Daha önce liderliği Köyceğiz Belediyespor’a kaptıran Yeni Milasspor geçtiğimiz pazar günü evinde Turgutreisspor’u 1-0 mağlup etti. Köyceğiz Belediyespor evinde Göcek Belediyespor ile 1-1 berabere kalınca iki takımında puanları eşit oldu. Ancak Yeni Milasspor averajla yeniden liderlik koltuğuna oturdu.                                    
EKREM ORHAN                                                                                                                                                           
Muğla Süper Amatör küme liginde sürpriz sonuçlar alınmaya devam ediyor. Geçtiğimiz pazar günü oynanan maçlardan sonra ligin lideri yine değişti.

Yeni Milasspor evinde oynadığı maçta Turgutreisspor’u Emre Kuncak’ın golüyle1-0 mağlup etti. Son haftaların Lideri Köyceğiz Belediyespor ise evinde oynadığı maçta Göcek Belediyespor ile 1-1 berabere kaldı. Bu sonuçlardan sonra pazar gününü 3 puanla tamamlayan Yeni Milasspor puanını 23 yaptı. Haftaya lider giren ve evindeki son maçında Göcek Belediyespor ile 1-1 berabere kalan Köyceğiz Belediyespor da puanını 23 yaptı. Böylece her iki takımın da puanlar eşit sayıda 23 oldu.                                                   
Böylece Yeni Milasspor daha önce Köyceğiz Belediyespor’a kaptırdığı liderliği 23 puanla tekrar geri alırken Köyceğiz Belediyespor ise 23 puan ve averajla daha önce devraldığı liderliği tekrar rakibine geri verdi.

DİĞER HABERLER