Yatağan'da maskesizlere ceza devam ediyor

Yatağan'da maskesizlere ceza devam ediyor

Yatağan, Emniyet müdürlüğü yaptığı denetimlerde maska takmayan 10 vatandaşa toplamda 9.000 T.L. para cezası uyguladı.

Yatağan İlçesinde koronavirüs (Covit 19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında alınan tedbirlerin büyük bir kararlılıkla uygulanmasına devam ediliyor.

Bu kapsam Yatağan İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerinden oluşturulan devriye görevlileri sokak sokak dolaşarak vatandaşları koronavirüs salgın hastalığı ile ilgili olarak alınması gereken önlemler konusunda bilgilendirirlerken, diğer taraftan da maske takmayanlar tespit ediyor.

Yatağan İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz 'ın da bizzat katıldığı denetlemeler büyük bir kararlılıkla yerine getirilirken, İlçe Kaymakamı Hayrettin Çiçek 'e de yapılan denetlemelerle ilgili olarak sürekli bilgi arz ediliyor.

Yatağan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince İlçe Merkezinde koronavirüs (Covit 19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında büyük bir kararlılıkla gerçekleştirilirken, son bir hafta içerisinde gerçekleştirilen denetlemelerde 10 vatandaşa toplamda 9.000 T.L. para cezası uygulandı.

Yetkililer denetimlerin aynı kararlılıkla devam edeceğini belirterek vatandaşların sosyal mesafe kurallarına uymalarını ve maske takmaları konusunda uyardılar.

Haber Merkezi

DİĞER HABERLER