ALT YAPI LİGLERİ BU HAFTA SONU BAŞLAYACAK


ALT YAPI LİGLERİ BU HAFTA SONU BAŞLAYACAK

Muğla’da faal futbol kategori ve lig sayısı artıyor. U-12, U-14 ve U-16 ligleri bu hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri oynanacak olan maçlarla başlayacak. Bu hafta sonu başlayacak olan maçlarda U-14 liginde 16, U-12 liginde 34 ve U-16 liginde ise 6 takım mücadele edecek.

EKREM ORHAN

Muğla futbol alt yapı liglerinde üç ayrı kategori bu hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri oynanacak olan maçlarla yeni sezona merhaba diyecek.

Muğla il genelindeki 19 ayrı sahada oynanacak olan maçlarda 7 Ekim 2017 Cumartesi günü U-16 liginde 3, U-12 liginde 26, 8 Ekim 2017 Pazar günü U-14 liginde 16 maç oynanacak.

Muğla futbol alt yapı liglerinde oynanacak olan maçların programı şöyle:

 U-16 Ligi   A Grubu 

Milas Gençlikspor / Milasgücüspor

Menteşe Yerküpespor / Gündoğanspor

B.B.Bodrumspor / Milas Erginspor

Yeni Milasspor (Bay)

Marmaris Genç.spor Tur.Tic.A.Ş./ Marmarisspor

 

B GRUBU VE C GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI

      (07-08 Ekim 2017)

Yeşil Marmarisspor / Marmaris Genç.spor Tur.Tic.A.Ş.

Köyceğiz Bld.spor / Ortaca Bld.spor

Dalaman Bld.spor / Marmarisspor

Marmaris Çelikspor (Bay)

D GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI

(07-08 Ekim 2017)

Fetiyegücüspor /Fethiyespor

Karaçulhaspor / Fethiye Beşkaza Genç.spor

Çamköyspor / Yeşilüzümlüspor

Seydikemer Bld.spor / Çiftlik Bld.spor

                       U-12 Ligi

      7 Ekim 2017 Cumartesi

A GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI

Yalıkavak Bld.spor / Gümüşlük Genç.spor

Bitez Dondurma Pedasa Genç.spor / Konacıkspor

Bodrum Turkuazspor / Ortakent Yahşi Genç.spor

Halikarnas Genç.spor / Turgutreisspor

B GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI

7 Ekim 2017 Cumartesi

Milas Gençlikspor / Milasgücüspor

Menteşe Yerküpespor / Bodrum 1925 spor

Yatağanspor / Bodrum Yalı Genç.spor

B.B.Bodrumspor (Bay)

C GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI

7 Ekim 2017 Cumartesi

Muğla Üniversitesisspor / 48 Çağdaşspor

Dalyanspor / Muğla Gençlerbirliği

Saburhane Genç.spor / Muğlaspor

Köyceğiz Bld.spor (Bay)

D GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI

7 Ekim 2017 Cumartesi

Marmaris Çelikspor / Yeşil Marmarisspor

Marmarisspor / Marmaris Armutalanspor

Marmaris Genç.Tur.Tic.A.Ş. / Datça Esnafspor

Altın Martılarspor (Bay)

E GRUBU İLK HAFTA MAÇLARI

Çiftlik Bld.spor / Fethiye Beşkaza Genç.spor

Dalaman Bld.spor / Ortaca Esnafspor

Çamköyspor / Karaçulhaspor

U-14 LİGİ B GRUBU

Milas Gençlikspor-Milasgücüspor

Muğlaspor-Muğla Gençlerbirliği

Düğerek Güneşsspor-Saburhane Gençlikspor

U-14 LİGİ C GRUBU

Köyceğiz Bld.Spor-Ortaca Bld.Spor

Yeşil Marmarisspor-Marmaris  Gençlikspor

U-14 LİGİ D GRUBU

Çamköyspor-Yeşilüzümlüspor

Çiftlik Bld.Spor-Seydikemer Bld.Spor

Fethiye Gücüspor-Fethiyespor

Karaçulhaspor-Fethiye beşkaza Gençlikspor

 

DİĞER HABERLER