Kaymakam vatandaşı dinledi

 

Kaymakam vatandaşı dinledi

Sevil Yılmaz

Vatandaşların sorunlarını yerinde dinlemek amacıyla düzenlenen toplantıya katılan Menteşe İlçe Kaymakamı Caner Yıldız 'a vatandaşlar polis ve jandarmanın özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler.

Vatandaşların sorunlarını dinledikten sonra bu sorunların çözülmesi için ilgili kurum ve kuruluşlar  ile sivil toplum kuruluşlarına ileterek çalışmaları başlatan Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, bu bağlamda düzenlenen toplantılara kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütlerinin temsilcilerini davet ederek çalışmaların sonuçlarını takip ediyor.

Son olarak Muğla’nın Menteşe İlçesi Kötekli mahallesinde Kaymakam  Caner Yıldız vatandaşlarla bir toplantı gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen toplantıda vatandaşlar bu anlamlı ve önemli  toplantının düzenlenmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler. Vatandaşlar ayrıca bölgelerinde polis ve jandarmanın son derece özverili çalışmalar sergilediklerini, vatandaşlarla gerek polislerin gerek ise jandarmanın  en üst seviyede iletişim halinde bulunduklarını belirterek Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız 'a teşekkür ettiler.

 


DİĞER HABERLER