“CHP” DEN KURTULMAK

 

 

 

 

                              “CHP”  DEN  KURTULMAK

Her seçimde olduğu gibi,bu seçimde de bazı partilerin; özellikle iktidar ve yandaşlarının tüm umutları,CHPye saldırarak gelebilecek oylara endekslenmiştir. Öteden beri seçimlerde kimi partilerin ana politikası CHPye ne kadar çok saldırırsak o kadar çok oy alabiliriz anlayışına dayanmıştır.Bu seçimde de aynı görüntüler devam etmektedir..

 İktidar partisinin Ankara ve İstanbul adaylarının ana propagandaları CHP’ye yüklenmetk üstüne kurulmuştur. Söyledikleri ise “Ankara ve İstanbulu CHP’den kurtarmak” anlayışına dayanmıştır.Sanki bu kentlerin belediyeleri 25 senedir kendilerinde değil de CHPnin elindeymiş gibi..Onların yandaşları da bu söylemleri alkışlarken nedense bu gerçeği akıllarına getirmiyorlar bile..Bizler ise bu kentlerimizin belediyelerinin CHPde olduğunu ancak yeni öğreniyoruz.Demek ki örneğin M.Gökçek bile gizli bir CHP’li imiş ama nedense bizler anlayamamış bunu..

   Elbette sadece bu değil yeni öğrendiklerimiz.İktidar partisi memleketi CHP’den kurtarmak isterken acaba neyi düşünüyordu dersiniz?

Örneğin Kürt liderlerinin ayaklarına kırmızı halıları serenin CHP olduğunu.Kırmızı halıyla karşılanan bir Kürt liderinin ülkemizden ayrıldıktan sonra kırmızı bültenle arandığını herhalde CHP hazırlamıştı. Sınır kapılarında Kürt militanlarını aklamak için gece yarıları mahkemeleri kurduran yine CHP imiş meğer..Nerden anlıyoruz derseniz başka türlü neden CHPden kurtulmak isteniyor ki…Örneğin Kürt liderinin hapisten yazdığı mektubu Diyarbakır mitinginde hem krtçe hem Türkçe okutana-ın da büyük bir ihtimalle CHP olduğunu sanıyoruz.

   Daha önceleri de var bu CHP yaptıklarının..Örneğin Osloda,Dolmabahçede Kürtlerle beraber aynı masaya oturup çay/kahve içenlerin mutlaka CHPli olması gerekir.Böyle olmasa neden ikidar partisi bizi CHP’den kurtarmak istesin ki..

   Sonra şu ünlü FETO denilen adamla boy boy fotoğrafları çıkanların CHPli olmadığını kim söyleyebilir ki?Bu adamın meclistte araştırılmasını  isteyenlerin önüne set gerenlerin de CHP’liler olması gerekir.Zaten onlar engellediği için mecliste FETO ile ilgili hiçbir işlem yapılamamıştı .

  Çünkü CHP mecliste konunun ele alınmasını isteseydi iktidar ve yandaşları birer değil ikişer parmak kaldırırdı bu olaya..

   Bundan başka  CHP’nin BANK ASYA diye bir lig  kurulmasını istemeseydi hiç böyle bir lig kurulabilir miydi? Bu CHPnin Feto denilen adamın okullarında çocukların okotulması için çalışmadıklarını kim garanti edebilir bize?

Bu okulların yurtdışında açılmalarını sağlayan izinlerin verilmesinde CHP’nin parmakları olmasaydı iktidar partisi bu izinleri verir

 miydi?

  Üstelik ünlü gezi olayında türbanlı bacımıza saldıranların gizli CHP’li olduklarını sanırım her aklı başına kişi anlamıştır.Aynı şekilde aylar sonra ortaya çıkan dükkanların yağmalanması olayının arkasında CHP yoktu diyebilirmisiniz

   Durum bu iken sevgili yandaş ,Candaş ve dindaş kardeşlerimi bu CHP’den kurtulmak için daha ne bekliyorsun..İşte fırsat geldi önüne.Bu fırsatı sunanlara teşekkür etmelisin

   Ancak bu CHPden kurtulursak biz dünyanın kirli toplumlarından uzaklaşabiliriz.Ancak o zaman biz yolsuzluk ve rüşvet sıralamasındaki üçüncülükten kurtarabiliriz  kendimizi.

Haydi görelim sizi yandaşlar..Bu seçim  CHPden kurtulma …seçimidir..unutmayalım  (?)..

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI