DÜĞEREK GÜN EŞSPOR İKİNCİ DEVREYE BİLENİYOR

Muğla Süper Amatör Küme Liginde sezonun ilk devredesinde şampiyonluk için başa baş mücadele sergileyen Düğerek Güneşspor kayıplarını telafi etmek için ikinci devreye en iyi şekilde hazırlanıyor.

EKREM ORHAN

Muğla amatör futbolunun son iki yılı üst üste şampiyon olarak geçirdikten sonra tarihinde ilk kez Muğla Süper amatör küme ligine terfi eden Düğerek Günaşspor süper amatör küme liginde de şampiyon olarak bala terfi etmeyi hedefliyor. Sezonun ilk devresini üst sıradan beş puan farkla üçüncü sırada tamamlayan Düğerek Güneşspor’da takımın eksik mevkilerine takviyeler ise devam devam ediyor. Şu ana kadar 6 futbolcu ile kesin anlayan Düğerek Güneşspor ilk devredeki kayıplarını ikinci devrede telafi etmekte kararlı görünürken çalışılmalarına ara vermeden devam ediyor. Şahin Kırkan başkanlığındaki Düğerek Güneş Spor yönetim kurulu takımı Bal’a taşımak için kararlı görünürken Antrenör Nazım Ceylan ve yardımcı Rıdvan İnan  ve futbolcular ise sezona başlarken taşıdıkları inançtan  bugüne  kadar  ödün vermedi.

Yardımcı antrenör Rıdvan İnan , “Bizim bir şampiyonluk  başarı grafiğimiz var. Biz geçmişte şampiyonluktan yaşmış  bir takımız. Yeni sezonki hedefimiz yine şampiyonluk ve Bal’a terfi etmektir. Biz sezonun İlk devresini her ne kadar geride tamamladıysak bu bizim için yarıştan koptuğumuz anlamına gelmez. Sezonun ikinci devresinde bu açığı kopartacağımıza inanıyorum. Karşımızda 3 puanlı bir sistem var ki bu sistemde her şey olacaktır. Bizde başarılı olarak takımımızı Süper Amatör küme liginde de şampiyon yaparak Bal’a terfi edeceğimize inanıyorum. Şu ana kadar 6 transfer yaptık” dedi.

 

DİĞER HABERLER