MASA TENİSİNE TAZE KAN

MASA TENİSİNE TAZE KAN                                                                                                   
 
Muğla’nın Bodrum ilçesinde 11 Aralık 2017 tarihinde başlayan masa tenisi 1.kademe  antrenör kursu geçtiğimiz cuma günü tamamlandı. 18 adayın katıldığı kursun teorik dersleri ve sınavı  Defli otel salonunda, uygulamalı dersler sınavları ise Gündoğan Spor salonunda yapıldı. Masa tenisi Türkiye bölge sorumlusu Ali İnan, “Kursun düzenlenmesinde katkısı olan, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim” dedi.                                                                                          
EKREM ORHAN                                                                                                                                                  
    
Muğla’nın Bodrum ilçesinde düzenlenen ve 11 Aralık 2017 tarihinde başlayan masa tenisi 1.kademe antrenör kursu geçtiğimiz cuma günü tamamlandı.                                                                                              
 
Kurs ile ilgili açıklama yapan Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Ege bölgesi sorumlusu Ali İnan özetle şunları söyledi “Muğla ilimizde düzenlemiş olduğumuz masa tenisi birinci kademe antrenör kursu başarıyla tamamlandı. Kursun Bodrum’da açılmasını sağlayan, her türlü desteği veren Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Kerim Koç’a,  Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz’a,  Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi öğretim üyelerine, başhakem Recep Helvacı, Defli Otelin tüm imkanlarını sağlayan Mehmet Dağoğlu, Antrenör eğitmeni hocamız Ziya Öner’e, kursa ev sahipliği yapan BODVED başkanı Tahir Çelikkesen’e, çok teşekkür ediyorum. Ayrıca kursu başarı ile tamamlayan 18 Antrenör adayımıza antrenörlük hayatında başarılar diliyoruz” dedi.

DİĞER HABERLER