Muğla karatede yarı finalde

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün 2019-2020 sezonu faaliyet programında yer alan Anadolu Yıldızlar Ligi Karate Grup Müsabakaları 22-23 Şubat 2020 tarihleri arasında Menteşe Spor Salonunda gerçekleştirildi.

Haber Merkezi

Açılış seremonisine, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, Menteşe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yavuz Karahasanoğlu, Ege Grubunu temsilen 10 ilden 200'e yakın sporcu, idareci ve antrenörler katılım sağladı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından açılış konuşması Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman tarafından yapıldı.

Menteşe Spor Salonunda büyük mücadelelere ve heyecana sahne olan müsabakalar sonucunda dereceye giren sporculara düzenlenen ödül töreni ile Madalya ve Başarı Belgeleri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman ve Menteşe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yavuz Karahasanoğlu tarafından verildi.

İlk 6'ya giren takımlar Türkiye Şampiyonası Yarı Finaline gitmeye hak kazandı. Muğla takımı erkeklerde 38 puan toplayarak turnuvayı 3'üncü, kızlarda ise 25 puan toplayarak 5'inci sırada tamamladı ve yarı final müsabakalarına gitmeye hak kazandı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, müsabakalara katılan takımları gösterdikleri mücadeleden dolayı tebrik ederek yarı final müsabakalarında ter dökecek Muğla Takımını ve diğer takımlara başarı temennisinde bulundu.

DİĞER HABERLER