MUĞLASPOR BUGÜN İZMİR YOLCUSU

MUĞLASPOR BUGÜN İZMİR YOLCUSU

Yarın Yeni Buca sahasında Bucaspor ile mücadele edecek olan Muğlaspor, maçın hazırlıklarını tamamladı. Yeşil beyazlılar yarınki maç için bugün İzmir’e gidecek. Teknik Direktör Ramazan Silin, “Yarın İzmir’de gerekeni yapacağız. Futbolcularıma inanıyor ve güveniyorum” dedi.

Ekrem Orhan

3.Lig 3.Grupta haftanın en önemli maçları arasında yer alan Bucaspor-Muğlaspor maçı yarın İzmir Yeni Buca sahasında oynanacak. Saat 13.30’da başlayacak ve Özgür Reha Alıcı, Hacı Mehmet Ekmekyemez, Hüseyin Okyakmaz, Emre Kaan Çalışkan hakem dörtlüsünün yöneteceği maçtan en iyi sonucu almak için mücadele edecek olan Muğlaspor, maç için bugün İzmir’e gidecek.

Muğlaspor Teknik Direktörü Ramazan Silin yarınki maç hakkında yapığı açıklamada özetle, “Yarın İzmir deplasmanında Bucaspor ile yapacağımız maçın hazırlıklarını tamamladık. Maç için bugün İzmir’e gideceğiz. Kimse rakibimizin puan cetvelindeki yerine bakarak aldanmasın. Rakibimiz genç bir ekip. Son haftalarda iyi oynamaya başladılar. Yarınki maç çok zorlu geçecek. Fakat biz her zamanki gibi iyi mücadelemizi yaparak elimiz boş dönmemeye çalışacağız. Biz her zaman futbolcularımızın yanında olduk, onlara inandık ve inanmaya devam edeceğiz” dedi.

DİĞER HABERLER