Fethiyespor Galibiyete Olan Hasretini Pazar Günü Dindirecek

Demirbaş:  “Pazar günü 19.00’da herkesi maça bekliyoruz”

FETHİYESPOR GALİBİYETE OLAN HASRETİNİ PAZAR GÜNÜ DİNDİRECEK

Pazar günü kendi evinde puan sıralamasında komşusu olan Nazilli Belediyespor ile mücadele edecek olan Fethiyespor’da hazırlıklar teknik direktör Hüsnü Özkara yönetiminde devam ediyor. Basın sözcüsü Dr.M.Ali Demirbaş, “Pazar günü artık galip geleceğiz. Tüm planlarımız galibiyet üzerine kuruldu. Sakatlarımız var ama önemli değil. Futbolcularımız galibiyete şartlandı” dedi.

Melis ateş

2. lig beyaz grupta bu sezon şimdiye kadar istediği sonuçları alamayan Fethiyespor bu hafta sonu Pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde saat 19.00’da başlayacak olan gece maçında kendesine en yakın komşu olan Nazilli Belediyespor ile mücadele edecek.

Geçtiğimiz hafta sonu deplasmanda farklı yenilgi ile dönen Fethiyespor bugüne kadar oynadığı 6 maçta l galibiyet, 2 beraberlik ile 5 puan topladı. Halen Puan cetvelinde 5 puan ve averajla 13.sırada yler alan Fethiyespor ligde bu güne kadar kendisi gibi istediği puanları alamayan aynı puana sahip averajla 14 sırada yer alan Nazilli Belediyespor’u mağlup ederek şeytanın bacağını kırmak istiyor.

Çalışmalar ve Pazar maç hakkında gazetemiz spor servisinin sorularını cevaplandıran Fethiyespor basın sözcüsü Dr.M.Ali Demirbaş özetle şunları söyledi, “ Pazar günü kendi sahamızda oynayacağımız Nazilli Belediyespor maçı hazırlıklarını teknik direktörümüz Hüsnü Özkara yönetimlinde sürdürüyoruz. Takımımızda sakat futbolcularımız var ama biz tüm futbolcularımıza inanıyor ve güveniyoruz. Hüsnü hocamız nezaretindeki çalışmalar oldukça verimli geçiyor. Futbolcularımız galibiyete hazır. Tüm Fethiyespor sevenleri, Tüm Fethiye halkını Pazar günü maçta oymalıdır. Hepsini bir kez daha maça davet ediyoruz” dedi.

 

DİĞER HABERLER